Zdraví

Jak jsou prospěšné vitamíny na vlasy?

Vlasy jsou korunou krásy, a u žen to platí zejména. Jenže krása hřívy musí jít zevnitř, nikoli z povrchu, kdy vše načechrá styling, jako je vyžehlení, natočení, ztužení, lesk. Krásné vlasy mají být i takové, které jsou pouze umyté a přirozeně usušené. Jak toho docílit? Perfektním střihem, ale důležitý je i celkový stav vlasu. Pokud nejsou vlásky v kondici, pomohou vitamíny na vlasy.

Důležité vitamíny na vlasy

O vlasy asi pečujete minimálně tím, že je umyjete šamponem, vyhladíte kondicionérem, přidáte masku. Jsou i jiné stylingové přípravky, vše jde, ale pouze o povrchu. Přemýšleli jste někdy o tom, že budete vlásky hýčkat i zevnitř? Znáte potravinové doplňky pro vlasy? Důležité jsou biotin a zinek. Ty vyživí kořínky. Pak se zpevní struktura vlasu, který tak bude lépe odolávat vnějším i vnitřním vlivům, bude silnější a lesklejší. To platí zejména v období, kdy je větší vypadávaní vlasů (jaro, podzim, hormonální změny, vitamínová nerovnováha). Jestli chcete mít husté vlasy, pořiďte si vitamíny, které vaši hřívu napumpují zdravím.

Jak na zdravé vlasy?

Máte suché vlasy? Nebo vás trápí mastné vlasy? Potřebujete vyživit barvené vlásky? A co lámavost vlasů? Než budete experimentovat s různými přípravky, zkuste raději vitamíny na vlasy, které samy intuitivně rozpoznají stav vlasu a postupně jej tak uvedou do normálu. Například Bloom Hair, které si lze pořídit v klasických tabletkách, sladkých medvídcích, také varianta vitamínů na vlasy pro maminky je k dispozici. S touto firmou spolupracuje řada osobností, například slovenská influencerka Zuzana Plačková s touto firmou uvedla vlastní řadu vitamínů na vlasy pod názvem Queen. Zdravé vlasy rozzáří váš obličej, proto o hřívu pečujte opravdu od základů, zevnitř od kořínků, aby se vám kštice odměnila krásu.

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.