Co dělat, když váš zradí notebook? Pošlete jej do servisu!

Problém s notebookem? Nemilé! Pokud se už na něj nevztahuje záruční doba, nezbývá než přemýšlet, zda se ještě vyplatí oprava, nebo si raději koupíte nový. Rozhodli jste se pro první možnost? Víme, na koho se máte v případě nouze obrátit. Čtěte dál a zjistěte více o servisu notebooku v Brně, který zachrání zpomalený či zavirovaný laptop, na němž už (skoro) nejde pracovat. Neztrácejte naději, zkušení profíci mu vdechnou nový život. Sloužit vám bude ještě dalších pár let.

FopaNET se stará o počítače už od roku 2009

FopaNET je brněnský servis počítačů i notebooků, který funguje už od roku 2009. Jeho provozovatel, Martin Podloucký, dbá nejen na kvalitu, ale také na rychlost své práce. Když je to možné, provádí opravy během jediného dne. V opačném případě se zákazníkem komunikuje a domlouvá se s ním na možném předání opraveného počítače. Pod rukami mu prošla už celá řada různých notebooků. Buďte si jistí, že si hravě poradí i s tím vaším.

S jakými problémy můžete přijít?

Přece se všemi, které se týkají notebooku, případně stolního počítače. Přijďte když:
  • je váš notebook velmi pomalý, dlouho se zapíná,
  • opakovaně vyhazuje chybová hlášení,
  • neočekávaně se vypíná,
  • nekomunikuje s tiskárnou, skenerem, mikrofonem či jiným zařízením,
  • je váš notebook zavirovaný,
  • máte potíže s připojením k internetu.
Brno serivosování ntb zjistí, co je příčinou vašich problémů, a spolehlivě je odstraní. Služby zahrnují třeba čištění od prachu, odstranění virů, instalaci a konfiguraci systému, opravu hardwaru či výměnu komponentů. V servisu udělají vše, co bude potřeba, aby váš notebook opět spolehlivě fungoval. Než svůj notebook přivezete, nemusíte si dělat starosti se zálohováním dat. Pokud to bude nutné, v servisu provedou zálohu místo vás.

Publikováno: 22. 11. 2019 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová