3 tipy pro DOKONALÉ vlasy

Vlasy jsou jasným ukazatelem lidské krásy. Co v případě, kdy je chcete mít dokonalé? Není to zase až tak složité, pokud znáte trojici hlavních tipů, které doporučíme dodržovat. Podívejte se na ně společně s námi.

Vlasy by měly být husté

Právě hustota vlasů je jasným symbolem lidské krásy. Nejsou to jenom muži, komu mohou vlasy padat. Stále častěji se tento problém objevuje také u žen. Podívejte se, jak zastavit padání vlasů, čímž jasně a efektivně eliminujete situace, kdy bude na vašem hřebenu každé ráno obrovský trs vlasů. Ty vám tak přestanou padat, díky čemuž docílíte dokonalé hustoty. Právě ta se následně pozitivně projeví na to, že i následný účes bude ohromující.

Jedině zdravý vzhled vypadá skvěle

Čeho se týká druhý typ? Toho, že by vlasy měly být zdravé. I zde je několik cest, jak toho docílit. Primárně je třeba doplňovat je vitamíny a různými minerály. Bez těch se neobjede žádná část vašeho těla a je zcela pochopitelné, že to stejné platí o vlasech i o vaší vlasové pokožce. Příkladem je třeba zinek, nebo železo. Pomocí nich podpořte růst vlasů, ale i jejich přirozenou krásu. Pokud bude vše realizováno pravidelně, můžete si být jisti tím, že vaše vlasy:
  • budou dokonale silné,
  • budou lesklé,
  • nebudou lámavé, s roztřepenými konečky.

Pravidelnou péči nepodceňujte

Vypadají vaše vlasy dobře? Je nutné si je takto udržet. Jak na to? Stačí k tomu pravidelná péče. Nejprve doporučíme kvalitní šampon, kterým si je budete mít. U dlouhých vlasů by neměl rozhodně chybět ani kondicionér. Dále je vhodné myslet i na vlasové masky, které mají stejnou funkci, jako ty pleťové. Je to ochrana a výživa. S touto kombinací je provedena ona nezbytná péče, která se na kráse také výrazně podepíše. Samozřejmě velmi pozitivně. Veškeré potřebné produkty dnes není problém pořídit v drogeriích, stejně jako v mnoha internetových obchodech.

Publikováno: 17. 10. 2017

Kategorie: Zdraví

Autor: Romana Dohnalová

Tagy: podpora růstu vlasů | zdravé vlasy