Čím zaručeně potěšíte muže na narozeniny?

Narozeniny vašeho partnera se blíží mílovými kroky, ale vy netušíte, čím byste mu protentokrát udělala radost? Nevadí – přečtěte si tento článek a inspirujte se. Připravili jsme pro vás několik zaručených tipů, díky kterým nemůžete šlápnout vedle.

Pozvěte ho na večeři

Muži si na bujaré oslavy příliš nepotrpí, ale ve vybrané restauraci se cítí jako ryby ve vodě. Nedejte na sobě nic znát a až se vrátí domů z práce, vezměte ho někam do města. Samozřejmě se můžete ujmout role hlavního šéfkuchaře a připravit večeři doma. Dost možná mu bude od vás chutnat ještě více než ve vyhlášeném podniku.

Vezměte ho do kina

Připadá vám to přitažené za vlasy? Neměl by do kina pozvat on vás? Ale no tak, podívejte se na kalendář – žijeme v době rovnoprávnosti a na tom, že žena pozve muže do kina, není vůbec nic divného. Navíc s ním zajdete na film, který tak moc chce vidět, ale protože to není váš šálek kávy, raději se o kinu ani nezmínil.

Popovídejte si s ním

Žena potřebuje, aby jí muž naslouchal. Ale kdo si vyslechne jeho problémy? Protentokrát to udělejte opačně a staňte se jeho vrbou. Vyzpovídejte ho z jeho pracovního života a zeptejte se, co ho trápí. To vše při sklenici dobrého vína – to aby se mu lépe povídalo. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí a budete si zase o něco blíž.

Potěšte ho originálním dárkem

Ano, i muži rádi dostávají dárky. Pokud vám to finance nedovolí, nemusí se jednat o nic luxusního. Pěkné narozeninové dárky nemusí stát tisíce – využijte svou kreativitu a důvtip a jistě na něco přijdete. Co třeba trička s 3D efektem? Vhodně zvoleným potiskem nepohrdne žádný muž.

Noc plná vášně jako zlatý hřeb

A čím potěšíte muže ze všeho nejvíc? Když se uvolníte a užijete si s ním večer plný něžností a milování. Na rovinu by vám to neřekl, ale o takovém dárku sní každý den! A jaké jsou vaše doporučení? Máte svůj vlastní návod, jak ho potěšit? Podělte se s ostatními v komentářích pod článkem. Oceníme i tipy na konkrétní originální dárky pro muže k narozeninám.

Publikováno: 23. 09. 2017

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová

Tagy: nejlepší dárek pro muže