Dokážete si představit život bez kalendáře? Nejspíše asi těžko

Lidské životy jsou přímo přeplněné nejrůznějšími důležitými i méně podstatnými událostmi, které mají svůj spád v konkrétní čas. U mnoha z nich je potřeba být ve správnou chvíli a v žádném případě na to nesmíte zapomenout. Z toho důvodu je jasné, že je neustále potřeba být ve střehu a nenechat se zaskočit. Jak jinak to zařídit než pořádným kalendářem?

Dejte svému životu řád

Nutnost počítat dny svého života je tu s námi již po tisíce let. Tehdy měl ovšem kalendář samozřejmě úplně jinou podobu než je tomu dnes. Z hliněných destiček jsme se dostali k papírové podobě, která i v dnešní moderní době znatelně převažuje nad tou elektronickou. Přece jen je mnohem lepší mít neustálou fyzickou připomínku před očima na zdi či na stole. Možná to nevíte, ale Česká republika je v celé Evropě známá díky své výrobě kalendářů pod taktovkou společnosti Helma 365. Ta za jeden rok vytvoří přes neuvěřitelných 6 milionů kusů, které se posléze dostávají do dvaceti zemí tohoto kontinentu. V naší zemi službu využívají především podnikatelé objednávající si reklamní kalendáře. Ty mají přirozeně velkou propagační moc, protože je máte neustále před očima.

Výhodné podmínky pro podnikatele

Právě z toho důvodu se jedná o jeden ze základních druhů zviditelnění vaší značky. Tisk kalendářů pro firmy poskytuje zmíněná společnost s 20% slevou, takže je opravdu o co stát. Můžete tím pádem vybavit snadno své zaměstnance nebo využít potenciál tohoto vynálezu pro upevnění povědomí o vaší značce. Samozřejmě nemusíte být majitel podniku, abyste si dopřáli pěkný dárek v podobě účelné ozdoby. Při objednávce nad 600 korun budete mít dopravu zdarma, tudíž se zajisté vyplatí pořídit něco pro každého člena rodiny. Výběr je ohromný, a tak potěšíte vážně všechny obdarované osoby.

Publikováno: 23. 05. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Romana Dohnalová