Když partnerský sex zavání nudou… zpestřete si ho!

Milování se nesmí přehoupnout do rutiny – ta totiž může být začátkem konce jinak dobře fungujícího vztahu. Pokud máte pocit, že vám to s partnerem v posteli delší dobu neklape či rovnou skřípe, spíše než nového spolusouložníka hledejte způsoby, jak si partnerský sex zpestřit. Možnosti jsou prakticky nevyčerpatelné a je jen na vás, kam až se rozhodnete zajít. Hodila by se vám špetka inspirace?

1. Společná masturbace

Sebeuspokojování je velmi příjemná záležitost, které se obvykle věnujeme, když nemáme na blízku partnera. Nicméně není jediný důvod, proč si nezamasturbovat společně. Vzájemné okukování prý patří k nejsmyslnějším praktikám – neváhejte to vyzkoušet!

2. Jiné místo

Zní to jako klišé, ale změna místa může partnerskému sexu skutečně prospět jako nic jiného. Pokud vás prostředí ložnice irituje, není nic jednoduššího než rezervovat pokoj v hodinovém hotelu. Ale třeba vás napadnou i jiná, mnohem smyslnější místa. Blíží se léto a příroda je pro nespoutaný sex jako stvořená.

3. Erotické pomůcky

Specializované e-shopy nabízí takovou hromadu erotických pomůcek, že vám bude trvat celou věčnost, než všechny atraktivní kousky otestujete na vlastní kůži. Když vás přestane bavit klasika v podobě vibrátoru či XXL dilda, neváhejte přesedlat na moderní stimulátory včetně těch pro elektrosex. Vyšší ligu pak představují šukací stoje a reálné silikonové panny. Nudit se rozhodně nebudete!

4. BDSM

Když do kin vtrhlo 50 odstínů šedi, téměř každá žena na chvilku tajně snila o BDSM milování. Pravdou je, že právě díky tomuto snímku vděčí představy a chování v rámci bondage-domination-sadism-masochism (tzn- bondáž-dominance-sadismus-masochismus) osvětu a většinová společnost již na tuto veleoblíbenou formu sexu nehledí skrz prsty. Možná se v tom najdete i vy – pořiďte si pro začátek tajemnou koženou masku na obličej, pouta a bičík a vydejte se zkoumat neprobádané kouty vlastní sexuality.

Publikováno: 24. 05. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Romana Dohnalová