4 hlavní kritéria výběru peněženky

Vybíráte novou peněženku? Máte hodně možností. Vybírat budete z mnoha materiálů, tvarů, velikostí a také barev či vzorů. Během výběru buďte pečliví. Prohlédněte si co nejvíce peněženek, abyste vybrali tu pravou. Jedině taková vám totiž přinese štěstí a bohatství.

1. Tvar a styl

Styl a tvar peněženky jsou snad tím nejzásadnějším, čím se od sebe peněženky liší. Jiné peněženky se hodí k elegantním dámám, jiné ke sportovcům, další se zase zalíbí rockerům a punkerům. Nesahejte po první peněžence, která se vám zalíbí - vybírejte s rozvahou!| Myslete na to, že ji budete nosit neustále u sebe.

2. Velikost

Přehlednější jsou velké peněženky. Bankovky se do nich ukládají nepřeložené, což je výhoda. Říká se totiž, že když k penězům chováte úctu, budou se vám hromadit. A kdo by si nepřál bohatství? Nemusíte se ale do velkých peněženek zbytečně nutit. Jestli vám jsou sympatičtější malé peněženky, které se vejdou do kapsy, od velkých upusťte.

3. Barva

Červená peněženka údajně přitahuje peníze. Bohatství má udržovat také černá a tmavě modrá, zelená má zase pomáhat v kariérním růstu. Důležitější ale je, řídit se vlastní intuicí a vkusem. Pokud vás okouzlí peněženka jiné barvy, neohlížejte se na více či méně věrohodná fakta. Kdybyste šli ve výběru peněženky proti sobě, byli byste nespokojení – a bohatství se štěstím byste nakonec možná spíše odpudili…

4. Kvalita

Peněženka musí něco vydržet. Nekvalitní peněženka by po pár měsících nevypadala hezky. Každodenní nošení v kabelce nebo v batohu ji dá dost zabrat. Nebojte se proto investovat do dražší. Díky tomu, že vydrží mnohem déle, ve výsledku ušetříte. Nejlepší jsou peněženky z pravé kůže. Navštivte obchod, který se specializuje na kožené produkty. Máte raději nakupování z pohodlí domova? Nevadí, jsou i e-shopy s širokou nabídkou kvalitních kožených peněženek.

Publikováno: 02. 09. 2019

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová