Carneo jsou moderní chytré hodinky

Pokud plánujete investovat do chytrých hodinek, ovšem preferujete kompromis mezi cenou a kvalitou, sáhněte po zařízení Carneo Gear+ CUBE chlubícím se elegantním vzhledem. Chytré hodinky jsou opatřeny kvalitním IPS barevným displejem, který se aktivuje pouhým otočením zápěstí. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno hodinky umí. Stříbrné smart hodinky Carneo Gear+ CUBE mají spoustu funkcí, přičemž umožňují měřit krevní tlak i okysličení krve, dále pak také srdeční tep, ujetou vzdálenost, spálené kalorie či spánek. Co se týče výdrže baterie, potěší vás, že pánské i dámské smart hodinky můžete mít na ruce 3 až 5 dnů na jedno nabití.

Smart hodinky odolné vůči vodě i prachu

Vzhledem k tomu, že mají certifikaci IP68, tak jsou hodinky dotykové odolné i vůči vodě a prachu. Dalšími funkcemi jsou Bluetooth a kompatibilnost s operačními systémy iOS a Android. Chytré hodinky tak spárujete s iPhonem i jakýmkoliv smartphonem s Androidem. Potěší vás silikonový náramek, který se velice dobře nosí, navíc ho využijete i na sportování. Jestliže často sportujete, nadchne vás funkce Sport nabízející šest druhů sportu (chůze, běh, turistika, cyklistika, basketbal a plavání). Při sportování vám hodinky měří aktuální tep, vzdálenost, spálené kalorie a ještě i celkový čas aktivity.

Proč investovat do chytrých hodinek?

Chytré hodinky mají více funkcí než fit náramky, a tedy měří krevní tlak i tep srdce, navíc vám ukazují i okysličení krve. Hodinky si přizpůsobíte tak, aby se vám líbily, protože na výběr máte z několika zajímavých ciferníků. Hodinky vám budou zobrazovat notifikace, takže pro přečtení zprávy nebudete muset pokaždé vytahovat smartphone z kapsy. Všechny důležité a aktuální informace budete mít zkrátka na svém zápěstí. Tak neváhejte a investujte do chytrých hodinek.

Publikováno: 19. 08. 2022

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová