Zapůjčení dodávky v Ostravě je brnkačka. Jak to chodí u Van2GO?

Pomáháte kamarádce se stěhováním garsonky a došla jste k závěru, že se do vaše malého auta krabice s věcmi opravdu nevejdou? Nedělejte si z toho hlavu a pronajměte si dodávku. Ze zapůjčení nemusíte mít strach, probíhá jako na drátkách a nebude vás stát moc peněz ani nervů. Abychom vám proces detailně přiblížili, obrátili jsme se na renomovanou půjčovnu Van2GO. Kromě Prahy nabízí pronájem dodávek v Ostravě a brzy na seznam přidá i další místa.

1. krok: Výběr kvalitní půjčovny

Podle čeho poznáte solidní půjčovnu dodávek? Na svém webu uvádí všechny důležité informace o rezervačním procesu i ceny, které pak uměle nenavyšuje o skryté poplatky. Naprostou samozřejmostí by měl být vozový park ve špičkové kondici. Vaší priorito je, aby vám dodávka bez reptání posloužila k daném účelu a nevyplivla v polovině cesty duši.

2. krok: Rezervace dodávky

Jakmile najdete půjčovnu, která na vás působí dobrým dojmem, můžete se pustit do rezervace. Zmíněná Van2GO vychází klientům vstříc jednoduchou (a rychlou) rezervací. Vyplníte registrační formulář, registrujete se, a poté si prostřednictvím rezervačního formuláře objednáte konkrétní dodávku (na stránkám nechybí specifikace všech nabízených vozů). Platí se předem převodem nebo kreditní kartou. Každé další zapůjčení je ještě rychlejší, protože probíhá zadáním unikátního ID. Systém vám vždy v reálném čase zobrazí všechny dostupné vozy.

Co následuje?

Van2GO vám vůz předá v jakoukoliv denní nebo noční dobu na předem určeném místě. Anebo vám dodávku za malý poplatek přistaví před vašim domem. Po dobu zápůjčky můžete parkovat na parkovišti v prostorách pobočky a před vrácením vozidlo uvedete do stavu, aby mohlo být zapůjčeno dalšímu klientovi.

Jak je to s pojištěním?

Kvalitní služba – bez ohledu na to, zda je to pronájem dodávek - Praha, Praze nebo jiném městě, v nájemném započítává poplatek za pojištění. Počítejte však se spoluúčastí. V případě Van2GO je nízké – pouze 10 %. Kromě pojištění nájemné zahrnuje také dálniční známku.

Publikováno: 05. 03. 2021 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová