Co se starým autem? Využijte výkup náklaďáků i bouraných aut

S vysloužilými auty bývá problém. Co s nimi? Nedalo by se na nich přece jenom ještě něco málo vydělat? Jenomže dávat si inzeráty a domlouvat se se zájemci je zdlouhavé a obvykle na to nemáme čas. Je tady však služba Zahotove.cz, která se na výkup aut specializuje, včetně těch bouraných či třeba náklaďáků.

I na bouraném autě se dá vydělat

Ne vždy se nám vyplatí investovat do opravy bouraného auta. Často je levnějším řešením pořídit auto nové. Nechat jej ale zlikvidovat vám může přijít jako škoda. Automobil prošel před bouračkou generálkou, zdá se, že to odnesly jenom plechy. Zkuste jej nabídnout alespoň na součástky. Nejsnadnější cestu nabízí služba Zahotove.cz. Ta se na výkup bouraných – aut osobních, ale i užitkových specializuje.

Co Zahotove.cz vykupuje?

Firma od vás vykoupí jakékoliv osobní auto, tedy kteroukoliv značku či model. Nezáleží na tom, zdali jde o auto soukromé případně firemní, ani na tom, jestli jste prvním, nebo pátým majitelem. Vykupují se rovněž užitkové vozy. Též se specializuje na výkup náklaďáků. Firma vykupuje i veterány, nepojízdné vraky a vozidla s propadlou STK. Dokonce od vás vykoupí více vozidel najednou, ev. celý vozový park.

Dokonale zautomatizovaná služba – odkup do 24 hodin a peníze na ruku

Předběžnou cenu za výkup vašeho vozidla si domluvíte online. Auto nemusíte nikam vozit. Z firmy za vámi přijedou přímo na místo a ve většině případů si automobil i na vlastní náklady odvezou. Na místě sepíšete smlouvu, vyřídíte všechny formality a dostanete na ruku peníze za vykoupený automobil. Vše může proběhnout už do 24 hodin od chvíle, co firmu kontaktujete. Firma je za vás dokonce schopna doplatit leasing či úvěr. Je to tedy i skvělý partner ve chvílích, kdy se octnete ve finanční nouzi a potřebujete svůj problém vyřešit rychlým odprodejem automobilu. Výhodou též je, že se prodejem automobilu nezavazujete k držení žádné záruky, což byste v případě osobního prodeje jiné osobě museli.

Publikováno: 25. 04. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová