Tipy

Žádný špindíra do auta. Mobilní tlaková myčka se o to postará

Užít si pořádně terén a přírodu, zaběhat si se psem po loukách, nebo vzít celou rodinku na výlet, to je paráda. Ale co pak, když se vrátíte k autu špinaví od hlavy po paty, se zabahněnými koly, kočárkem a příšerně zaneřáděnými botami? Přece je takto nepustíte do auta? Nu, co vám zbývá a doma pak myjete a čistíte nejen vše, co měla vaše rodina na sobě, ale i celé auto.

To k životu patří, co ale dělat, když se vaše rodinka vrací zcela k nepoznání zablácená k autu, boty, kola od bahna a pes, darmo mluvit. Prostě to nějak otřete z toho nejhoršího a doma pak vše, co jste měli na výletě musíte vyčistit. K tomu vám ale ještě přibyde úklid auta. Práce na dvakrát. To pak z těch hezkých pocitů z výletu moc nezůstane.

Tohle asi známe všichni. Pro takové případy ale můžete vozit v autě mobilní tlakovou myčku Kärcher OC 3 Plus. Nepotřebujete žádnou přípojku, žádný kabel, díky integrované lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu s ní vyčistíte, kolo, boty, kočárek, nebo dokonce vašeho psa kdekoliv, kde budete. Díky baterii nejste závislí na elektřině a díky speciální nádrži ani na vodě. Vše si jednoduše vezete s sebou. S touto tlakovou myčkou máte vše přehledně pod kontrolou. LED kontrolka signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Plochý paprsek vody s nízkým tlakem je ideální i pro velmi citlivé povrchy.

Když se zablácení vrátíte k autu, zde všechno a všechny pořádně umyjete a domů se již vracíte o poznání čistší. Doma pak odpadá čištění věcí a úklid auta. Výlety si můžete pořádně užít.

www.karcher.cz

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.