Chystáte se do Prahy a hledáte ubytování pro větší skupinu lidí?

Dostala jste na starost rezervaci ubytování v Praze a narazila jste na problém, protože se vám nedaří sehnat penzion s větší kapacitou? Ať už se do metropole chystáte společně se svou třídou na školní výlet, nebo s větší partou přátel, určitě se vám bude zamlouvat příjemné prostředí oblíbeného penzionu AKÁT. V nově zrekonstruovaných pokojích se ubytuje přes 100 lidí!

Hlavně to nemít daleko...

Výběr ubytování pro větší skupinu může být pěkný oříšek. Což o to - penzionů a hotelů je v Praze poměrně dost, ale jen některé nabízí výhodný poměr komfortu, dobré lokality a přijatelné ceny. Akat Pension tato kritéria rozhodně splňuje. Nachází se nedaleko Smíchovského nádraží v klidné lokalitě Prahy 5 a s dopravní dostupností si nebudete muset lámat hlavu. Do historického centra se pomocí MHD dostanete za 10 až 15 minut, takže nebudete zbytečně ztrácet čas dlouhými a komplikovanými přesuny.

Pohodlné pokoje různých kategorií

Penzion v Praze nabízí celkem 32 pokojů, z nichž byla většina nedávno kompletně rekonstruována. Nabídka čítá ekonomické pokoje hotelového typu s dvěma až šesti lůžky, pokoje vyšší kategorie s vlastním sociálním zařízením i apartmány pro nejnáročnější hosty. V celém objektu je dostupné WiFi připojení.

Příjemné prostředí a skvělé služby

Nedílnou součástí penzionu AKÁT jsou společné prostory v podobě samostatné restaurace a během teplých měsíců si mohou hosté posedět i na zahrádce. Další možností je pronájem menšího salonku s kapacitou 20 lidí. Dorazíte-li do penzionu AKÁT autem, nebudete se muset starat o parkování, protože pohodlně zaparkujete přímo v areálu. Provozovatel v případě potřeby zařídí také parkování pro autobusy - tuto skutečnost je však třeba nahlásit s min. týdenním předstihem. Chcete se o ubytování v Praze v penzionu AKÁT dozvědět více? Aktuální ceník (ceny se mění v závislosti na ročním období), další informace a fotogalerii najdete na www.akatpension.cz.

Publikováno: 19. 07. 2018

Kategorie: Cestování

Autor: Romana Dohnalová

Tagy: Ubytování pro školy Praha | Ubytování pro skupiny Praha