Cestování

Chystáte se do Prahy a hledáte ubytování pro větší skupinu lidí?

Dostala jste na starost rezervaci ubytování v Praze a narazila jste na problém, protože se vám nedaří sehnat penzion s větší kapacitou? Ať už se do metropole chystáte společně se svou třídou na školní výlet, nebo s větší partou přátel, určitě se vám bude zamlouvat příjemné prostředí oblíbeného penzionu AKÁT. V nově zrekonstruovaných pokojích se ubytuje přes 100 lidí!

Hlavně to nemít daleko…

Výběr ubytování pro větší skupinu může být pěkný oříšek. Což o to – penzionů a hotelů je v Praze poměrně dost, ale jen některé nabízí výhodný poměr komfortu, dobré lokality a přijatelné ceny. Akat Pension tato kritéria rozhodně splňuje. Nachází se nedaleko Smíchovského nádraží v klidné lokalitě Prahy 5 a s dopravní dostupností si nebudete muset lámat hlavu. Do historického centra se pomocí MHD dostanete za 10 až 15 minut, takže nebudete zbytečně ztrácet čas dlouhými a komplikovanými přesuny.

Pohodlné pokoje různých kategorií

Penzion v Praze nabízí celkem 32 pokojů, z nichž byla většina nedávno kompletně rekonstruována. Nabídka čítá ekonomické pokoje hotelového typu s dvěma až šesti lůžky, pokoje vyšší kategorie s vlastním sociálním zařízením i apartmány pro nejnáročnější hosty. V celém objektu je dostupné WiFi připojení.

Příjemné prostředí a skvělé služby

Nedílnou součástí penzionu AKÁT jsou společné prostory v podobě samostatné restaurace a během teplých měsíců si mohou hosté posedět i na zahrádce. Další možností je pronájem menšího salonku s kapacitou 20 lidí.

Dorazíte-li do penzionu AKÁT autem, nebudete se muset starat o parkování, protože pohodlně zaparkujete přímo v areálu. Provozovatel v případě potřeby zařídí také parkování pro autobusy – tuto skutečnost je však třeba nahlásit s min. týdenním předstihem.

Chcete se o ubytování v Praze v penzionu AKÁT dozvědět více? Aktuální ceník (ceny se mění v závislosti na ročním období), další informace a fotogalerii najdete na www.akatpension.cz.

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.