Lifestyle

Tantra není obyčejný sex – hraničí s extází!

Hledáte způsob, jak okořenit milostný život a opět zažehnout jiskru mezi vámi a partnerem? Kouzelné slůvko zní „tantra“. Smyslný rituál vám dá zapomenout na všechno, co jste doposud věděla o milování – jakmile podniknete výpravu do neprobádaných koutů sexu, nebude se vám chtít zpět.

Na tantru je často pohlíženo jako na erotickou masáž, ale ve skutečnosti jde spíše o mystický obřad, v rámci kterého je vyvrcholení přijímajícího (klienta/klientky) pomyslnou třešničkou na dortu. Podstatná je především intenzita propojení s dávajícím (masérkou/masérem). Ten se plně odevzdává a soustředí veškerou energii směrem k přijímajícímu. Prožitky bývají různé a vždy závisí na momentálním rozpoložení – můžete se však spolehnout, že nic podobného jinde nezažijete.

Co vám učení tantry přinese?

Tantrická masáže pro mnohé páry není pouhou kratochvílí a zpestřením nudy v ložnici. Přistupují k ní jako k léčebnému procesu, v rámci kterého odbourávají stres a emoční bloky. Zároveň v ní hledají inspiraci a odpověď na intimní otázky související s vlastní sexualitou.

Jak tantra masáž probíhá?

Průběh masáže bývá individuální. Obvykle jí předchází rozhovor, během kterého dávající získá důvěru přijímajícího a vytvoří bezpečný prostor pro následující rituály. Samotná masáž se nese v duchu jemných doteků (masérka používá prsty i různé jemné předměty) a střídání pocitů hluboké relaxace s velmi intenzivními prožitky, které nemají daleko k extatickým stavům.

Kde si zajít na tantrickou masáž v Praze?

Pokud vás napadlo, že si zajdete na tantra masáže v Praze, vydejte se do jednoho z nejnavštěvovanějších salonů Angels masáže. Zkušené masérky vás pomocí prastarých taoistických technik přivedou k nepoznanému orgasmu. Anebo ne, když nebudete chtít – smyslem tantrického rituálu není vyvrcholení, jako spíše uvolnění, harmonizace a nabití energií.

Na tantra masáž – Praha se můžete objednat sama i s partnerem. Seance je zcela naprosto diskrétní.

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.