Splňte si sen o moderním rodinném domku: Kde v Praze jsou momentálně k mání?

Neodkážete si představit, že strávíte celý život v bytě? Pokud jste se napevno rozhodla, že se poohlédnete po rodinném domku, máme pro vás dobrou zprávu. Český developer FINEP momentálně nabízí rodinné domy v rámci dvou atraktivních lokalit. Nevyhovuje-li vám nabídka starších nemovitostí, protože se chcete přestěhovat do zbrusu nového příbytku, jistě se vám budou moderní domky zamlouvat.

Rodinné domy ve Štěrboholech – Malý haj

Prodej domů v Praze mezi starší zástavbou ve Štěrboholech a klidnou lokalitou Dolních Měcholup plynule navazuje na další developerský projekt Malý háj. Řadovky se nachází v místech, která nabízí široké možnosti aktivního trávení volného času i relaxace. Aktuálně se zde připravuje park s odpočinkovými zónami a za zmínku stojí také nový sportovní areál s víceúčelovou sportovní halou. K dalším lákadlům patří nová cyklostezka, inline dráha a nedaleký Golf Hostivař. Štěrboholy jsou zároveň jasnou volbou pro milovníky krásné přírody. Občanská vybavenost je navzdory vesnickému charakteru nadstandardní a dopravní dostupnost do centra Prahy velmi kvalitní.

Rodinné domy ve Stodůlkách

Pokud se blíže zajímáte o úspěšné developerské projekty, jistě vám neunikla Britská čtvrť rostoucí v nové městské části Západní město ve Stodůlkách na Praze 5. Kromě klasických bytových domů zde vznikají také rodinné domy, což je skvělá zpráva pro každého, kdo si cení přítomnosti širokého spektra služeb. Nechybí však ni zelené plochy a místa, kde lze ve volném čase relaxovat. Lokalita patří k nejžádanějším a o bydlení je enormní zájem.

Proč rodinný dům od FINEPu?

FINEP si zakládá na tom, aby všechny developerské projekty odpovídaly vysokým standardům. Kombinaci pečlivě vybraných lokalit, kvalitního provedení domů a dostupných cen není snadné odolat. Podrobné informace a fotogalerie najdete na www.finep.cz.

Publikováno: 03. 04. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová

Tagy: prodej rodinných domů v Praze | rodinné domy Praha