Jaký vibrátor zapojit do sexuálních hrátek

Vibrátory patří mezi nejoblíbenější erotické pomůcky. Své využití totiž nacházejí jak při autoerotice neboli sebeuspokojování, tak při sexu v páru. V prvním případě zastoupí partnera, v případě druhém skvěle poslouží při milostné předehře, kdy dvojici jaksepatří nažhaví a připraví na samotnou soulož. Víte, že vibrátor původně sloužil jako zdravotní pomůcka? Lékaři s ním své pacientky v rámci jisté léčebné kúry přiváděly k orgasmu, a tím zbavovali hysterie. A s velkou úspěšností. Tak velkou, že si tyto pomůcky našly svou cestu i do ložnic nehysterických pacientek a pacientů, zkrátka všech ostatních. A zůstaly v nich dodnes. Samozřejmě patřičně inovované a technologicky na úrovni.

Jaký vibrátor zvolit?

Trh s erotickými hračkami je nesmírně bohatý. Zůstaneme-li u vibrátorů, setkáte se na něm s vibrátory klasickými, vroubkovanými, párovými, vibrátory do kalhotek, pro dvojitou stimulaci, stimulaci bodu G, vibrátory na prst, párovými i mini. Jaký vibrátor je nejlepší? To samozřejmě záleží na tom, co od něj primárně očekáváte. Pojďme si je proto představit trošku podrobněji.

Klasický a vroubkovaný

Vibrátoru v základním provedení se říká klasický. V této kategorii najdete rovné i zahnuté modely. Mnohem intenzívnější prožitky však čekejte od vibrátoru vroubkovaného, tedy vytvarovaného tak, aby byl schopen stimulovat i tu nejhlubší vaginu.

Mini vibrátor a pro stimulaci bodu G

Pokud největší vzrušení zažíváte drážděním bodu G, neměl by vaší pozornosti uniknout vibrátor se zahnutím, jenž se dostane právě do těch míst, které touží po vaší pozornosti. Chystáte se na cesty? Pak si do kabelky nezapomeňte přibalit mini vibrátor. Ten je sice malý, ale nesmírně účinný! Aneb, jak říká známé pořekadlo: i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo.

Výkonný párový a pro dvojitou stimulaci

Sháníte-li skutečně výkonný vibrátor, doporučujeme vyzkoušet buď párový, nebo pro dvojitou stimulaci. Tu podstatě poskytují oba. V jeden okamžik se věnují vagině i klitorisu. Odvádějí tedy dvojnásobné množství práce. Párový navíc dokonce vaginu zužuje!

Prstové vibrátory

Některé ženy, obzvláště ty, které stále při autoerotice spoléhají na starou dobrou ruční práci, nedají dopustit na vibrátory prstové. Ty v podstatě fungují jako prodloužení jejich prstů. Všetečných a schopných poskytnout to nejvyšší možné potěšení.

Vibrátory do kalhotek

To nejlepší pro vás, milé dámy, máme na konec. A to hit současné doby v podobě vibrátoru do kalhotek. Inovativní design této erotické hračky skutečně nabádá k jejímu umístění do spodního prádla, v němž vyvádí hotové divy. Respektive tomu tak může být. Obzvláště výkonné jsou vibrátory do kalhotek na dálkové ovládání zvládající až deset režimů vibrací! Ty nejenže stimulují vaginu, klitoris a bod G současně, ale disponují i funkcí vyhřívání, a dokonce umožňují ovládání hlasem! Tato hračka rozhodně stojí za vyzkoušení, milé dámy!

Publikováno: 08. 10. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Romana Dohnalová