Šperky s přírodními kameny jsou nádherné a také vám propůjčí intelekt, duševní rovnováhu a odvahu

Vybrat ideální dárek pro blízkou osobu není hračka. Pokud se však přikloníte ke šperkům s přírodními kameny, neuděláte chybu. Klenoty jsou vhodné pro muže i ženy všech generací. Díky nim budou elegantní, upoutají na sebe pozornost a zdokonalí s ním jakýkoliv outfit. Drahokamy se pyšní mnoha barvičkami a zalíbí se tedy všem. Dámy okouzlí jemný náhrdelník s říční perlou a muže zase malachitový náramek. Výběr skvostů je pestrý jako malířova paleta a každý si s ní najde svého favorita. Kameny vybírejte dle data narození, oblíbeného odstínu nebo zdravotních problémů, které vás tíží.

Síla perly vás navede na správnou cestu

Lidem, kteří postrádají intelekt, čistotu mysli a špatně se rozhodují, prospěje nosit šperky s perlou. Ženy upoutají stříbrné náušnice visací, protože jsou jemné a romantické. Když je budou pravidelně nosit, dopídí se ke správnému duševnímu vývoji a získají životní dokonalost. Rovněž od sebe odeženou problémy se zuby, slezinou, trávením a zažíváním. Perla pomáhá při alergiích, potížích dýchacích cest a při horečkách.

Jaspis rovná se vyrovnanost

Máte-li nízké sebevědomí a postrádáte cílevědomost, zkrášlete se šperky s jaspisem. Navíc získáte nesobeckost, odvahu a skromnost. Náramek s jaspisem je krásný, a navíc s ním zaženete menstruační problémy, problémy s močovými cestami a žlučníkem. Konečně vám vstoupí do života optimismus a budete si více věřit.

Achát vás naučí toleranci

Pro všechny, kteří postrádají v životě rovnováhu a jeho pravý smysl, je určen achát. Naleznou v sobě odvahu, sebedůvěru, duševní klid a harmonii. Uvědomí si vlastní identitu a naleznou vůli ke smysluplnému životu. Budete-li nosit klenoty s achátem, posílíte svou mentální stránku a zmírní se otoky, problémy se srdíčkem, žaludkem a střevy.

Publikováno: 25. 08. 2022

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová