Jakým typům mužů se během léta raději vyhnout? Víme, kdy se mít na pozoru!

Léto přináší s sebou množství rizik a jedním z nich jsou nesprávní chlapi. Ačkoli takových potkáte během celého roku, v létě jako by se jejich počet znásobil. Venku je teplo, oblečení je málo a povolnost snadno klesá. Abyste neskončili léto se smutnou vzpomínkou na něj, na tyto muže si dejte pozor!

Na jednu noc?

Pokud jste zvážili všechna rizika a hledáte přesně tento typ muže, v tom případě se pravděpodobně nemáte čeho obávat. Když ale patříte do skupiny hledaček trvalého vztahu, mějte se na pozoru. V momentě, jak se na obzoru zjeví objekt vašeho zájmu, pořádně si ho proměřte. Je dobré odhalit jeho úmysl dřív, než bude pozdě a vy skončíte zklamaná nebo se zlomeným srdcem. Pokud by vás velmi rád pozval hned po prvním setkání k sobě domů, či na hotelový pokoj, jeho záměr je asi zcela zřejmý. Letní diskotéky i párty u moře jsou nejrizikovější místa s vysokým výskytem mužů tohoto typu.

Cizinec na dovolené

Během odpočinkem v zahraničí na vás číhají zejména sexy cizinci. Může jít o velmi zajímavou zkušenost, ale nakonec to může mít více nevýhod než výhod. Exotický krasavec vám dokáže rychle pomůţe hlavu. Snadnějšímu poblázněný napomáhá i fakt, že jste na dokonalém místě s azurovým mořem a bílou pláží. Dovolená se však jednou skončí a čas, který tam strávíte, není dostatečný na to, abyste někoho opravdu dobře poznali. Třeba počítat is možností, že neznámý se ohlíží pouze po zpříjemnění si dovolené. Pokud si nedáte pozor, vaše srdce by po příchodu domů mohlo na jistý čas zůstat v dovolenkovém resortu.

Frajer v plavkách

Takovým mužům jde mnohdy spíše o chlubení se dokonale vypracovanou postavou, než o zájem opačného pohlaví. Ti druzí to zase naopak umějí perfektně využít ve prospěch rychlého lovení lehké kořisti. Na dobře vypadajícím sportovci na pláži není nic špatného, ​​ale nenechte se tak snadno okouzlit. Zkuste se na něj podívat také s chladnou hlavou. Mějte na paměti, že vzhled není všechno. I když vás okouzlil na první pohled, později můžete zjistit, že jste si v podstatě zcela vzdálení.

Největší romantik, největší lichotník

Která žena by nerada dostávala komplimenty a odmítla mít vedle sebe bezchybného džentlmena? Zde se však skrývá stejná hrozba jako v předchozím případě. Ohromit se dá nejen krásným tělem, ale i krásnými slůvky. Proto se raději ujistěte, zda náhodou nejsou lichotky pouze jeho balicí taktikou. Léto je úžasným obdobím na zamilování se. Pokud se navíc objeví přímo dokonalý muž, asi bude obtížné řídit se více rozumem než srdcem.

Končí léto, končí i letní láska

Zde nejde o žádné pravidlo. Kdo řekl, že letní láska nemůže přežít léto? Vážný vztah přece klidně rozjedete i během léta a najdete tak lásku na celý život. Trochu opatrnosti ale neuškodí. I když jste si jistá, že on určitě nechce ženu pouze na jednu noc, to ještě není zárukou, že to myslí opravdu vážně. Klidně se může stát, že hledá pouze letní flirt a sezónní pobavení. Po létě tedy přichází vystřízlivění a vy zjistíte, že tak jako jsou pryč slunečné dny, tak zmizel i on. Zda jde o skutečný vztah, ukáže až čas. V opačném případě letní láska zůstane opravdu pouze letní.

Publikováno: 14. 08. 2017

Kategorie: Lifestyle

Autor: Tereza Horáková

Tagy: typy mužů