Ruční mytí aut Praha: Víte, kde nabízí mytí moderní nanotechnologií?

Pravděpodobně souhlasíte s tím, že i automobil si zaslouží pravidelnou péči. Odborníci doporučují minimálně jednou za rok, tedy alespoň po zimní sezóně, navštívit automyčku. Pokud však nedůvěřujete kartáčům používaným v běžných automyčkách, vsaďte spíše na ruční mytí, které je mnohem šetrnější, zároveň i účinnější. Velice oblíbená je v posledních letech takzvaná nanotechnologie, která se pyšní hned několika přednostmi.

Interiér i exteriér

V případě, že hledáte společnost, která nabízí ruční mytí aut Praha, potom se vám nabízí Automyčka Karlín, která vám vyčistí automobil klidně do jedné hodiny. Vybrat si můžete z několika různých programů, které se liší také cenou. Záleží na tom, co od daného programu očekáváte. Pokud vás zajímá samotná nanotechnologie, tak cena začíná na 4 997 korunách. Program zahrnuje předmytí, ruční mytí pH neutrálním šamponem, ruční vyčištění disků, chemickou dekontaminaci laku, mechanickou dekontaminaci laku, druhé mytí, vysušení, impregnaci pneumatik, odmaštění laku a aplikaci keramického povlaku na lak. Automyčky uvádí, že povlak vydrží 12 měsíců, případně 20 tisíc najetých kilometrů. Záleží na tom, jak často automobil využíváte.

Jak se objednat na ruční mytí?

Chcete se objednat na Praha ruční mytí aut? Máte hned několik možností. První a nejjednodušší cesta, jak se objednat, je skrze webové stránky automyčky. Potom je samozřejmě možné objednat se také osobně nebo telefonicky. Záleží jen na vás, která varianta vám vyhovuje. Automyčka je v provozu od pondělí do pátku v hodinách od 8.00 do 18.00 hodin. Spokojení budete po všech stránkách, tedy jak s výsledkem práce, tak i přístupem personálu. Dokonce se můžete u personálu informovat o tom, jakým způsobem jednotlivé druhy mytí probíhají, jestli chcete vědět, co se s vaším automobilem bude dít.

Publikováno: 20. 07. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová