Pražská veterina Metropolevet se specializací na malá zvířata

Stejně jako lidé mají svého praktického lékaře, který jim pomůže s obecnými zdravotními problémy, také se zvířátky se chodí k veterináři. Při jeho výběru si ovšem dejte pozor. Za prvé je možné, že zrovna ten jeden konkrétní se specializuje například jen na malá zvířata a koně neošetří. Za druhé je dobré zkoumat, jaké má vybavení ordinace a na jaké všechny obory se zaměřuje. Nikdo není specialista na všechno, a proto čím je veterinární klinika větší, tím vyšší je šance, že vás nebudou s každým druhým vážnějším problémem posílat na odbornější pracoviště. Jestliže netoužíte běhat po různých veterinářích, pravděpodobně vám bude vyhovovat Praha veterina s názvem Metropolevet. Sídlí v Praze 9, ročně ošetří přes 11 000 domácích mazlíčků, a hlavně na ní působí rovnou několik specialistů na různé obory.

Kompletní péče pro kočky, psy, králíky a hlodavce

Metropolevet je zrovna případem veteriny, kam se není dobré vydávat s koněm. Specializují se totiž na malá zvířátka, jako jsou psi, kočky, hlodavci a králíci. Pro ty mají ovšem připravenou komplexní péči, jak co se týká prevence, tak léčby běžných onemocnění. Na klinice zvládají oftalmologii, ortopedii, kardiologii, kastraci, stomatologii, vakcinaci, dermatologii, chirurgii měkkých tkání i onkologii. Mají velmi moderní vybavení, nový ultrazvuk i digitální rentgen, inhalační přístroj, vlastní laboratoř, díky níž nemusíte dlouho čekat na výsledky vyšetření moči a krve.

Příznivá ordinační doba i pro pracující

Metropolevet se snaží zákazníkům maximálně vycházet vstříc. Každý všední den má otevřeno od 9 ráno do 9 večer, takže si kvůli návštěvě veterináře ani nemusíte brát dovolenou. Dlouhého čekání a ztrácení času se nebojte. Metropolevet vyžaduje objednávání pacientů online právě proto, aby nikdo nemusel čekat. V online rezervačním systému si prohlédnete, kdy slouží jaký lékař, a v klidu se objednáte na čas, jenž vám vyhovuje. Zkuste to rovnou na https://www.metropolevet.cz/.

Publikováno: 24. 10. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová