Proč se nábytek na míru vyplatí?

Koupit byt a vybavit ho, je počinem, který minimálně jednou v životě potká každého z nás. Nutno říct, že nejde o nic příjemného, pokud nemáte na kontě miliardy a k ruce tým stylistů a architektů. Je to starost a vydání, jak z hlediska finančního, tak z pohledu energetického. Sehnat vhodnou nemovitost, jednat s majiteli, realitkou, vyběhat na úřadech vklady, převody a zaplatit daně, to vše výkon hodný mistra světa. A co teprve vysněnou nemovitost vybavit nábytkem?

Ten, který se vyžívá v shoppování, se možná pro výběr nábytku nadchne. Většina smrtelníků ale s nadšením končí v okamžiku, kdy navštíví první prodejní halu a zjistí, že variací dle katalogu je sice nespočet, ale osahat si reál je skutečně možné jen v minimech případů. Nevyjímaje fakt, že narazit na českou výrobu je ve velkoobchodech prakticky nemožné.

​Investovat do poctivé práce se vyplatí

Toužíte-li po poctivém výrobku, který vám bude sloužit desítky let, vsaďte na práci na zakázku. Vyberte si přitom firmu s tradicí, kde se ctí technologické postupy, používá kvalitní materiál a hlavní potenciál je v ruční práci. Zlatými českými ručičkami se mohou pochlubit v truhlářství Marek na Praze 5. Jde o firmu s více než třicetiletou tradicí, kde je vám k dispozici expertní tým odborníků, kteří to s nábytkem jednoduše umí.

Žádný hokus, pokus. V truhlářství Marek se jede na kvalitu. K zákazníkovi se přistupuje individuálně, každá zakázka je vnímána jako projekt. Odborníci z truhlářství vám vypracují návrh, zaměření a dopravu na místo až 30 km zdarma. Know how firmy spočívá ve výrobě na míru. V praxi tedy bude prakticky zužitkována volná plocha bytu, tak aby v ní nevznikala „hluchá“ místa.


​Hospodaří s místem i penězi

Velmi oblíbené jsou například vestavěné skříně, které umožní praktické uložení věcí. Úložný prostor je zabudován dovnitř k obvodové zdi a umožní velkorysý prostor pro úschovu tak, by nebyl opticky narušen obývací prostor bytu. Truhlářství Marek nabízí kompletní výbavu interiérů, skvělý grif mají na výrobu kuchyňských linek, včetně zabudování spotřebičů. Fachmany z truhlářství ale nezaskočí ani výroba nábytku do dětského pokoje, ložnice, pracovny nebo obýváku. Ostatně, udělejte si obrázek a přesvědčte se sami v jejich ukázkových domech na Žižkově, v Horoměřicích a ve Slivenci.

Publikováno: 25. 08. 2023 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Adéla Vránová