Prázdninové sportování

V červenci vrcholí letní sezóna. Každý si ji představuje jinak, ale cosi společného tu přeci jenom je: trávíme mnohem více času venku, někteří dokonce i sportovně. Slunce či alespoň denní svit přeje ranním ptáčatům už krátce po 4. hodině a vidět je při dobré vůli až skoro do hodiny 22.

Ti, kteří ale sportovní či další pohybové outdoorové aktivity přeženou třeba honbou za zdolanými kilometry, přecení svoje síly při sbírání bodů nebo odebírání kil nebo třeba podcení večerní vzdálenosti zkreslující šerosvit, spočinou následkem toho naopak uvnitř – v nemocničním pokoji nebo v domácím ošetření.

Hodnoty se rázem přeskládají, kilometry, kila a body mizí, rychlé hojení se tak stává prioritou číslo jedna a ubíhající léto za oknem traumatem.

Stojí tedy za to být k okolnostem pozorný a do takovéto situace se vůbec nedostat. Babičky to hlásí populární větou „A dávej na sebe pozooor!!“. Pokud jejich radu nevyslyšíme a stane se, není vše definitivně ztraceno. Zásadní zrychlení rekonvalescence, hojení, obnovení imunity, omezení otoku a bolesti zajistí lék enzymové terapie Wobenzym, který doporučují i jinak k jakýmkoli „pilulkám“ skeptičtí vyznavači skalpelu - chirurgové a ortopedi.

Je více než praktické přibrat cestovní balení léku Wobenzym i s sebou na dovolenou nebo na delší výlet, i když neplánujete žádné zběsilé sportovní výkony.

Někdy stačí i nepozorně špatně šlápnout na schodech nebo spadnout při přelézání plotu a naše pozornost je rázem zcela koncentrovaná na opuchající končetinu a touhu ji v krátkém čase vrátit do normálu. Více na www.wobenzym.cz.

Publikováno: 30. 07. 2018

Kategorie: Zdraví

Autor: Romana Dohnalová