Tipy

Odpočívadlo pro kočky naše Míca zbožňuje

Naše Míca si okamžitě zamilovala své nové odpočívadlo pro kočky, které jsem ji koupila k loňským Vánocům. Jedná se totiž o krásné parapetové odpočívadlo, které se jednoduše upevní na parapet a Míca si v něm může hovět, a přitom se stále dívat, co zajímavého se venku děje. Míca totiž po většinu dne trávila od svého narození na okně a bylo složité ji upoutat na cokoliv jiného, tedy kromě jídla. Bylo mi jí však líto, když se musela krčit na polštáři, který neustále padal na zem a Míca s ním. Tudíž je tato varianta naprosto dokonalou vychytávkou, kterou doporučuji každému, jenž má doma kočičku či kocoura, který je stejně zvídavý jako naše Míca.

Odpočívadlo pro kočky jsem pořídila i mé dceři

Má dcera je úplně stejný milovník zvířátek, jako já. Kočičky vždy naprosto milovala, a kdyby neměla děti, jistě by doma měla klidně i deset koček. Nyní tvrdí, že jí ovšem stačí jedna, kterou nadevše miluje. Její Mourek je trochu podobný naší Míce a také velmi rád vysedává v okně. V jeho prospěch ovšem hraje také jeho věk, jelikož Mourek již není žádný mladík a odpočinek na okně mu tedy nelze vyčítat tak, jako naší Míce, která je ještě malé zvídavé koťátko a měla by se tak raději věnovat hraní a nejen spaní, jak rád říká můj manžel. Kočky jsou ovšem nevyzpytatelná stvoření, a tak se u nich nelze divit zkrátka vůbec ničemu. Každopádně odpočívadlo pro kočky nalezlo uplatnění i v její domácnosti stejně tak, jako v té naší.

Manžel Míce pořídil i kočičí strom

Jelikož Míca v naší domácnosti pobývá zatím pouze rok, nestihli jsme jí ještě zakoupit větší kočičí strom, na kterém by si mohla brousit drápky a dovádět. Manžel se tak snaží trochu probudit tu aktivní část Micinky, jak sám říká, a tak jí nedávno pořídil kočičí strom. Díky tomu Míca netráví tolik času na parapetu, kde na ni čeká odpočívadlo pro kočky, ale snaží se také trochu blbnout na kočičím stromě.

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.