Pohotový pomocník na drobné nečistoty

Když bychom neuklízeli, brzo bychom byly doslova zasypáni spoustou špíny a nečistot, které během dne vyprodukujeme. Jedněmi z nich jsou drobečky. Mistry v drobení jsou děti, které dokážou i potravinu, která na první pohled drží po hromadě, jako je například rohlík, během chvilky rozdrobit na stovky malých drobečků. Ty pak zapadnou do těch nejmenších škvír a otvorů a vytváří tak nepořádek téměř kdekoliv. Kdo se s tím má uklízet? V takové chvíli oceníte malého, lehkého, ale přesto dostatečně silného pomocníka.

Tím je výkonný ruční vysavač Kärcher CVH 2 Premium (doporučená cena 2390 Kč). Zatočí nejen s drobky na tvrdé podlaze, ale i s nečistotami na koberci nebo čalounění. Dostane se mezi polštáře i sedačky v autě. Všude tam, kde stačí jen rychlý zásah, aby nebylo nutné vytahovat velký vysavač, najde své uplatnění. Je připraven k okamžitému použití, kdy ho jen stačí vzít z dobíjecí stanice. Kompaktní velikost a design nijak nepřekáží a v dobíjecí stanici je i prostor na uložení příslušenství. Výdrž Li-ion baterie dosahuje až 20 minut, během kterých si můžete zvolit vyšší sací výkon nebo prodloužení pracovní doby přístroje. Výdrž baterie detekuje LED světlo – modré pro plně nabito a červeně blikající upozorňující, že zbývají 2 minuty do úplného vybití. Pouze 0,65 kg vážící ruční vysavač je vybaven bezuhlíkovým motorem, 0,15 litrovou omyvatelnou nádobou na nečistoty a dvojitou filtrací.

Můžete jej mít vždy a všude po ruce. Uklidíte s ním interiér auta, budete jej mít v pohotovosti u stolu a vysajete s ním každý drobeček. Malý pomocník se hodí kdekoliv.

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Publikováno: 10. 06. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová