Proč užívat kyselinu hyaluronovou vnitřně?

To, zda užíváme kyselinu hyaluronovou vnitřně, nebo ne, může mít vliv na její účinky. Někdo si koupí raději sérum kyseliny hyaluronové, jiný dá přednost formě tabletek. My se podíváme na účinky této kyseliny v podobě tabletek.

Účinky kyseliny hyaluronové vnitřně

Pokud začnete užívat formou tabletek kyselinu hyaluronovou, můžete urychlit hojení vašich ran a jizev, ale také podpořit zdravější, pevnější a pružnější pokožku. Jestliže máte potíže s pohybovým aparátem, může se dostavit úleva od bolesti kloubů. Kyselina hyaluronová tabletky může napomáhat úlevě při pálení žáhy, při očních problémech, při prevenci zánětu močových cest. Také zachovává sílu kostí. Když budete konzumovat vhodné potraviny, jako např. hroznovou šťávu, kořenovou zeleninu nebo ovoce s vitamínem C, můžete podpořit vyšší produkci kyseliny hyaluronové. Kolagen s kyselinou hyaluronovou přináší zvýšenou účinnost obou látek. Kyselina hyaluronová přitom působí na pleť, regeneraci a růst vlasů, zdraví kloubů a pohybového aparátu.

Kolagen a kyselina hyaluronová

Kolagen je jednou z nejdůležitějších bílkovin těla a jeho produkce s věkem klesá. Pokud bychom obě látky ztratily, mohlo by to mít negativní dopad na naši kůži, zuby, klouby, šlachy i nehty. Kyselina hyaluronová tablety, jejich užívání, může znamenat udržitelné zvýšení elasticity pokožky. Tělo je schopné si vytvořit vlastní kyselinu hyaluronovou, která podporuje tvorbu nových kolagenových vláken. V tabletách od woldoshop.cz najdete i zinek, který je esenciálním minerálem, jež se v těle účastní více než 300 biochemických reakcí. Má důležitou funkci při svalovém růstu a vývoji těla. Biotin nesmí chybět při růstu a obnově buněk a tkání. Kyselina hyaluronová v kombinaci s těmito dalšími účinnými látkami udělá s vaším tělem doslova kouzlo.

Publikováno: 15. 02. 2022

Kategorie: Zdraví

Autor: Romana Dohnalová