Spustila jste web, ale zákazníci nikde? Využijte mocnou PPC reklamu!

V dnešním digitálním světě se bez propagace webové stránky jednoznačně neobejdete. V podstatě můžete mít sebehezčí webovou stránku, ale jakmile o ní nedáte nikomu vědět, návštěvnost bude nulová. Investovat byste tedy měli i do propagace, tedy konkrétně online marketingu, jenž zahrnuje celou řadu užitečných a efektivních nástrojů. Ideální je, pokud se jednotlivé nástroje vzájemně kombinují. O přirozenou návštěvnost se postará optimalizace pro vyhledávače známá pod zkratkou SEO. Jelikož je však SEO běh na dlouhou trať, návštěvníci se lákají také skrze reklamy, a to bannerové i textové. Jedná se o takzvanou PPC reklamu, která má hned několik výhod.

PPC reklama je přesně cílená

Specialista na PPC reklamu dokáže nastavit kampaně tak, aby se reklamy zobrazovaly pouze uživatelům, u nichž je vysoká pravděpodobnost, že budou mít o váš produkt či službu zájem. Vyzkoušejte si to sami. Když zadáte do vyhledávače frázi jako PPC kampane Plzen, tak se vám ukážou hlavně digitální agentury z Plzně, které jsou schopny založit vám PPC kampaně. Pokud se vám zobrazí třeba i nějaké brněnské firmy, je zřejmé, že jejich reklamy nejsou správně zacílené, a tím pádem zbytečně přichází o svůj rozpočet.

PPC reklama je cenově výhodná

Platíte pouze v okamžiku, kdy na vaši reklamu uživatel klikne a dostane se tak na vaši webovou stránku. Za to, že se textová reklama ve výsledcích vyhledávání zobrazí, neplatíte (tedy pokud není nastavena cena za zhlédnutí, ale to už zbytečně zacházíme do podrobností, o nichž vás informuje PPC specialista).

PPC reklama je efektivní

Reklamní systémy nabízí nekonečné možnosti a nastavení. Pokud je reklamní kampaň nastavená správně a pečlivě, opravdu dosáhnete efektivních výsledků, zvýšíte počet konverzí, a tím pádem i zisk. Více informací najdete na webové stránce https://www.ppcprofits.cz/ppc-reklama-plzen.

Publikováno: 21. 03. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová