Pod stromeček jedině trička s trendy geek motivy!

Milovníci posledních výstřelků módy, ale také pozitivní nadšenci, kteří mají dobrou náladu v krvi, ocení pod stromečkem vtipná trička s nevšedními motivy. Zapomeňte na okoukané jednobarevné modely a pozvedněte svůj šatník na vyšší úroveň. Vybírejte z pestré palety geek triček, které si omotaly kolem prstu počítačové nadšence, ženy, muže i děti s úsměvem na tváři. Geek shirts nepostrádají originalitu, nevšednost a kvalitní zpracování. Obdarujte své blízké prezentem, jenž nesmí chybět v garderobě moderně žijícího člověka.

Jděte s rytmem moderní doby

Oblékněte se do geek shirts s motivem Freddieho Mercuryho, který je pro mnohé vzorem svobodného směru života. Tričko Mercury oslní pěkným designem. Potisk legendárního zpěváka udělá radost nejen milovníkům kapely Queen. Model lze obléknout každodenně do práce, ve volném čase i na vykutálený večírek. Freddie je vyobrazen za oknem s mřížemi a na horní stěně je úryvek z jeho písně I want to break free – chci se osvobodit. Tričko je vyrobeno z 100% bavlny, gramáž látky 185 g/m2. Lze počítat se zásobami skladem. Nezapomínejte na praní naruby při teplotě 30 stupňů Celsia. Potisk se doporučuje nežehlit. Jakmile po praní tričko pověsíte na ramínko, samo se pěkně vyvěsí. Využijte prima ceny 399 korun. To vše v pánském i dámském provedení a ve velikostech S, M, L, XL a XXL. S ideální mírou pomůže velikostní tabulka.

Výhodněji už to nejde!

Nejste zastánci skupiny Queen? Nevadí! Na internetových stránkách geekshirts.cz objevíte svého favorita. Možná vás osloví modely s nápisy I´m not short, I´m a hobbit či The greatest inspiration is the deadline anebo motivy s králíky v klobouku, veselými šachy, vánočními libůstkami, Patem a Matem a Maxipsem Fíkem. Ihned vás uchvátí delikatesní slevy větší než 50 %! Za zlomek ceny pořídíte vtipná trička pro celou rodinu.

Publikováno: 28. 11. 2018 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová