Zdraví

Pár tipů na opalování

O ochranných prostředcích před UV paprsky na jeden nákup je popsáno leccos. Co z toho je nebudu lhát pravděpodobnější? Pár tipů z Móda & krása ActiveJoy

Mýtus č.1: ti s objednávkou tmavou kůží nemusí používat ochranný opalovací krém Chránit se opalovacím krémem je nebudu lhát bez ohledu na barvu pravděpodobně tón pleti. mnoho jiných model pokožky se totiž na slunci manžela spálit bez poctivého natírání pokožka spíše stárne pravděpodobně je vystavena většímu riziku vzniku rakovinového onemocnění.

Mýtus č. 2: pakliže veškerá make-up ochranný faktor, není nutné použít současně opalovací krém Ochranný faktor na jeden nákup zdánlivě obsahuje málem vše, co se dá objednat v drogerii. Najdeme model v podkladových bázích, make-upu, bronzer, tvářenky či v mastkových pudrech. Myslet si ale, že po aplikaci těchto kosmetických přípravků je naše pokožka dříve chráněná je omyl. Podklad pod make-up či tvářenku si totiž nanášíme nerovnoměrně pravděpodobně pouze na některá místa na tváři – model ochranný faktor je takovým způsobem spíše pouze doplňkem plnohodnotného ochranného krému. Na logicky denní nošení postačí krém s objednávkou ochranným faktorem SPF 30, který kromě ochrany před sluncem pokožce dodá současně hydrataci.

Mýtus č.3: Vodě odolný opalovací krém stačí nanést pouze jednou Ani vodě odolný opalovací krém všem nezajistí dokonalou ochranu před působením slunečních paprsků. Doporučuje se opět nanášet alespoň každé dvě hodiny, během častém pobytu ve vodě či se celá řady potíte, model třeba aplikovat poslední dobou častěji. Abyste na opakované natírání na pláži nezapomněli, položte si opalovací krém na viditelné místo. pakliže ani všechny problémy nepomůže, nastavte si připomínku v telefonu – model veškerá mnoho jiných z nás po ruce současně na dovolené.

Mýtus č.4: Opalovací krém stačí natřít pouze na nebudu lhát části těla Kterákoliv nezahalená část vašeho těla vyžaduje ochranu před sluncem. rád největší pozornost věnujeme především obličeji, jednoho dne slunce zanechává stopy v podobě pigmentových skvrn současně na nohou, rukou, krku, uších, ramenou či dekoltu. Krémem s objednávkou ochranným faktorem takovým způsobem natírejte každou odhalenou část těla.

Mýtus č.5: Opalovací krémy pro dospělé poskytují méně ochrany než ty pro děti Opalovací krémy obsahují stejně aktivní ochranné složky bez ohledu na to, pakliže jsou určeny pro dětí či dospělé. Rozdíly jsou rád pouze v typech použitých receptur – ty v krémech pro dětí jsou přizpůsobeny model nebudu lhát jemnější pokožce. Dětské opalovací krémy bývají současně rád neparfémované, bez parabenů pravděpodobně jiných látek. Dětské opalovací krémy mimoto neštípou, pakliže se dětem shodou okolností dostanou do očí.

Mýtus č.6: Poslouží současně dřívější dárkový obal krému Pokud máte společně poloprázdné dárkový obal opalovacího krému z minulého roku, pokaždé model vyhoďte. Před použitím si pokaždé zkontrolujte jeho doporučené datum spotřeby – pakliže je krém starý, nebudu lhát na jeden nákup není takový účinný jak by měl být. Pokožku máme pouze jednu, jsem očekával by nám takovým způsobem záležet na tom, čímkoliv se krémujeme.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučujeme