Efektivní stínící technika šetří vaší kapsu po celý rok

Ceny energií prudce rostou a není divu, že většina z nás usilovně přemýšlí, jak výdaje za vytápění znatelně snížit. V případě, že jste investovali do nových oken a stále se vám zdá, že uniká více tepla, než je zdrávo, sáhněte po stále oblíbenějším prvku v podobě předokenních žaluzií nebo rolet. Obojí navíc zvládá mnohem více věcí, než „jen“ efektivní stínění. Posuďte sami.

Zkroťte sluníčko a udělejte si doma příjemnou atmosféru

Pokud toužíte především funkčním stínícím systému, vsaďte na venkovní žaluzie. I ty jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálu, které zaručí dlouhou trvanlivost a oproti roletám umožňují lepší regulaci přirozeného světla. A to jednoduše proto, že lamely můžete naklápět podle potřeby, zatímco v případě rolety tvoří celistvou plochu. Žaluzie umístěné v exteriéru představují velmi účinný způsob, jak ovlivnit klima v místnosti.

Venkovní rolety nabízí bezpečí a vynikající izolační vlastnosti

Předokenní rolety vynikají zejména svými izolačními vlastnostmi a dokáží snížit náklady na energii až o 40%. Navíc snižují hluk a to o nezanedbatelných 7 dB. Kromě toho však slouží i jako účinný bezpečnostní prvek a chrání okno před mechanickým poškozením či škodám, které by mohlo natropit nepříznivé počasí. Ovládání je rolet velmi snadné, provoz bezproblémový a lamely lze natočit tak, aby zajistily dokonalé stínění interiéru. Vyrábí se z hliníku a to s kvalitní povrchovou úpravou a naplněné izolační polyuretanovou pěnou či v bezpečnostním provedení z extrudovaného hliníku. Díky vnější úpravě vypalovaným lakem je zajištěna vysoká odolnost proti otěru. Oba systémy, tedy jak žaluzie, tak rolety, lze vybavit komfortním elektrickým pohonem a pohodlně je regulovat dálkovým ovládáním. Sluneční automatika žaluzie stáhne do předem nastaveného úhlu a větrná automatika zatáhne a ochrání před případným poškozením. Samozřejmostí je pestrý výběr barev z palety RAL a dekorů imitujících dřevo, díky kterým systémy nejen fungují, ale i dobře vypadají. A kde seženete žaluzie, rolety či parapety vysoké kvality za dobré ceny? Poohlédněte se po nich u specializovaného prodejce rolety-site.cz.

Publikováno: 10. 03. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová