Nejste spokojená se vzhledem své pokožky? Tak s tím něco udělejte!

Podíváte se ráno do zrcadla a vidíte v něm strhaný, unavený a nedokonalý obličej? Udělejte krok správným směrem - takto vaše pleť vypadat nemusí, krásnější a vitálnější vzhled můžete získat velice snadno. Stačí se jen na chvilku zastavit v tom správném salonu estetické medicíny používajícím kvalitní kosmetiku. Věnujte svůj volný čas péči o to nejcennější, co máte - o sebe sama. Investice do zdraví se totiž opravdu vyplatí, po pravidelných návštěvách budete působit zdravějším a sebevědomějším dojmem. Díky procedurám se nezlepší jen váš zevnějšek, ale mnoho dalšího ve vašem soukromém či profesním životě.

Kvalita kosmetiky a špičková úroveň přístrojů na prvním místě

Při výběru salonu je důležitá nikoliv cena, ale kvalita poskytovaných služeb - a právě na tu kladou velký důraz v salonu Health Point v Karlíně. Odborníci pro poskytované procedury využívají přístrojové vybavení a kosmetické přípravky nejvyšší kvality značky BTL, která patří ke světové špičce mezi kosmetickými přístroji. Díky tomu jsou schopni zajistit ty nejlepší výsledky ve velmi krátkém čase. V péči o pleť používají kvalitní francouzskou kosmetiku Sothys, což je značka používaná v těch nejprestižnějších salonech krásy po celém světě. Sothys kosmetika bezesporu patří mezi to nejlepší, co je v kosmetických salonech k mání.

Jaké procedury pražský Health Point nabízí?

Škála poskytovaných estetických služeb je opravdu široká. Jedná se o služby neinvazivní a vysoce komfortní, takže uspokojí i zákazníky s těmi nejvyššími nároky. Salon nabízí program základní péče - pleť Sothys, která je přizpůsobená konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu. V rámci tohoto základního programu zajišťují: jemné odstranění make-upu, úpravu obočí, povrchové (případně hloubkové) čištění pleti, speciální masáž digi-esthetique, vyhlazující ampulku, obličejovou masku, krém a make-up na přání klienta. Vybrat si rovněž můžete také specifické kúry, mezi které patří například Eau Thermale Spa - ošetření pro citlivou pleť, které pečuje o pleť za pomoci spa termální vody či péče o oční kontury. Na své si nepřijdou jen ženy, ale také muži. Salon v rámci speciálních kúr nabízí i pánské ošetření SOTHYS HOMME pro posílení a detoxikaci mužské pleti. Chcete-li investovat do vašeho vzhledu více, využijte intenzivní kúry, jako například vysoce hydratační ošetření nebo tzv. kúru mládí, která bojuje proti viditelným známkám stárnutí. Nedílnou součástí služeb jsou také tradiční služby jako denní či večerní make-up a rovněž vcelku netradiční sezónní vitamínové a hydratační ovocné kúry, které jsou přizpůsobeny potřebám pleti v závislosti na ročním období. Využít samozřejmě můžete více služeb najednou, kdy si v rámci našich zvýhodněných balíčků můžete zvolit vhodnou kombinaci procedur za výhodnější ceny. Takovýto balíček potěší nejednu ženu či muže a je tedy ideálním dárkem.

Publikováno: 22. 06. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Romana Dohnalová