Móda&styl

Elektronický šicí stroj

Vybíráte šicí stroj a nevíte, jestli vybrat elektronický šicí stroj nebo mechanicky šicí stroj? Oboje má svoje výhody, ale pokud nepotřebujete šicí stroj v té nejnižší cenové hladině, určitě bych se poohlížela spíše po tom elektronickém.

Výhody elektronických šicích strojů jsou nesporné – je to především širší nabídka hezčích stehů, pro mnohé je důležitá konfekční knoflíková dírka s kulatým očkem, kterou mechanické šicí stroje nikdy umět nemohou. U elektronických šicích strojů najdete většinou i funkci automatického zapošívání, regulaci rychlosti skvělou pro začátečníky nebo šití bez pedálu, které využijete třeba při šití knoflíkových dírek nebo navíjení cívky spodní nitě.

Moderní elektronické šicí stroje určitě nejsou více poruchové – v servisech se objevují pouze zřídka a spíše na čištění od textilního prachu, který při šití nutně vzniká, takže se na ně můžete spolehnout a svou práci zastanou velmi dobře. Mívají také širší a lepší podavače látky – často nazývané zoubky. Proto určitě není na místě se elektronického šicího stroje bát. Když zvolíte elektronický šicí stroj, šití si hodně usnadníte a bude vás to bavit!

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.