Kvalitní rozhlasy pro města a obce drátové – to je ELMIK

Potřebujete nový drátový rozhlas pro město či obec? Rozšířit stávající, či jej servisovat? Firmou, která se na drátové rozhlasy a taktéž další ozvučovací techniku specializuje, je ELMIK. V některých obcích se hlásí sporadicky dle potřeby, jinde v pravidelné dny a hodiny. Občané se dozví informace o svozu odpadu, o různých opatřeních, často se informuje o kulturních akcích v obci či o společných pracích na jejím vylepšování. V málokteré obci si třeba občané v těchto dnech nevyslyšeli výzvu ke zvelebení obce ke Dni země, který tradičně připadá na 22. dubna. Proč nejsou města a obce modernější a nevyužívají sociální sítě? Protože nejsou pro tyto účely zdaleka tak praktické a účinné. Uvědomujete si to i ve vaší obci a chtěli byste drátový obecní rozhlas kvalitní a fungující i pro své občany? Oslovte ELMIK.

Firma ELMIK není žádný nováček

Jde o stálici na českém trhu, která se drátovým rozhlasům věnuje již od roku 1994. Obce i města mají s firmou skvělé zkušenosti. Směle se ptejte na reference. V ELMIK se postarají o montáž zcela nového drátového rozhlasu, o rozšíření stávajícího, zlepšení jeho dosahu, o potřebnou revizi i opravu. ELMIK je přesně tou firmou, od které si nekoupíte pouhou technologii, ale stane se vašim partnerem po celou dobu provozování drátového rozhlasu. Společnost dokáže zajistit perfektní funkčnost systému bez starostí na straně zastupitelů.

S čím vám ještě firma ELMIK pomůže?

Kvalitní rozhlasy pro města a obce drátové nejsou jedinou činností firmy. V první řadě montuje drátové rozhlasy i na další místa. Typicky do škol spolu s časomírou. Taktéž na sportoviště, na nádraží, do firem a podniků, do nemocnic, obřadních sálů i na hřbitovy. ELMIK též dodává ozvučovací systémy, telefonní ústředny a kamerové systémy. S jedním kvalitním partnerem tak vyřešíte několik potřeb vaší obce, instituce či firmy.

Publikováno: 26. 04. 2022

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová