Repasované herní notebooky – hodně parády za pár korun

Poklesla vám čelist poté, co jste zjistili, jaký počítač po vás váš potomek chce, aby si mohl naplno vychutnat hru, kterou hraje s kamarády? Zvažte ekonomičtější řešení – repasovaný herní notebook či PC. Herní počítače nás běžné uživatele a laiky umí mnohdy šokovat svojí nenasytností. Nejde nám do hlavy, jak náš drahý notebook, který jsme dva roky používali v práci a nyní jej už nahradil nový, nemůže našemu potomkovi na ty jeho hry stačit. A ono opravdu, zeptáte-li se odborníků, nestačí. Herní PC mají specifické parametry a sebelepší office computer na hraní počítačových her stačit nebude.

Kupte repas u specialistů

Řešení, jak za herní PC pro své děti neutratit zbytečně mnoho peněz, je vsadit na herní repasované PC, nebo na repasované herní notebooky. Notebooky dnes výkonově dohnaly stacionární PC a ve správné konfiguraci umí nabídnout ve srovnání s počítačem mobilitu. Dítě si notebook může vzít s sebou k velké televizi, odjet s notebookem s vámi na chalupu, případně odejít hrát hry ke kamarádovi. Je to rozhodně dobrá volba a snižuje to rodinné spory na téma, jestli se tento víkend zůstává doma, nebo někam jede. TIP na nákupy: herní repasovené PC – https://www.malicomputer.cz/herni-notebooky/

Herní notebook vyřeší i potřebu vašeho dítěte, pokud jde o počítač pro učení

Nemusíte se bát, že budete pro dítě potřebovat dva počítače – jeden pro školní záležitosti a druhý na hraní. Zatímco běžný notebook by na hry nestačil, herní repasovaný notebook bude pro potřeby učení rozhodně splňovat vše, co má.

Potřebujete poradit se správným výběrem?

Specialisty na herní repasované PC a notebooky najdete v Malicomputer.cz. Odborníci z e-shopu jsou vám připraveni s výběrem pomoci. Dobré je však vědět, jaké hry, eventuálně jakou konkrétní hru plánuje vaše dítě hrát. Každá může mít specifické požadavky na parametry herního PC.

Publikováno: 25. 04. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová