Aby vaše děti v angličtině obstály

Že je angličtina nejdůležitějším světovým jazykem, ví i malé dítě. Celý svět se s ním domluví a tvoří základ byznysu i akademických věd. Kdo jej neovládá a není schopen ani základní konverzace, nebude mít v budoucnu na růžích ustláno. Angličtina se dnes běžně užívá ve středním i vrcholném managementu a za pár let bude potřeba i při běžné administrativě a operátorských pozicích. Aby vaše děti těmto nárokům obstály, je třeba s ním začít co nejdřív.

Wattsenglish se Stevem a Maggie

Kurz angličtina pro nejmenší je šitý na míru pro děti od čtyř let. Pracuje speciální metodou Wattsenglish, která k výuce využívá edukativních her a pohybu; rozvíjí představivost; aktivuje všechny smysly; apeluje na střídání činností; opakování a individuální přístup. Výuka vychází z přirozeného využití lidské tváře a pro lepší představu konkrétních situací jsou využíváni maňásci Stev a Maggie. Jejich zapojení do činností pomáhá dětem si slovíčka a větná spojení snáze zapamatovat a spojit s reálnými předměty a životními situacemi. Důležitý je i fakt, že má dítě pocit, že se hraje a ne že se učí. Zapamatování přichází samovolně a nenásilně.

Internetové prostředí se ujalo i v době epidemie koronaviru, kdy byla přípustná pouze on-line výuka. On-line lekce angličtiny pro děti probíhají individuálně nebo v malých skupinách. Zaměření lekce lektor uzpůsobuje potřebám studentů. Výuka probíhá pomocí Skype a je možné je realizovat 1-3x týdně. Velkou výhodou on-line způsobu učení je pohodlí vlastního domova, časová nenáročnost, protože nemusíte nikam cestovat i možný dohled rodiče, který má jasný přehled na čem dítě pracuje a jak intenzivně se zapojuje.

Lekce angličtiny pro nejmenší je tou nejlepší investicí, kterou můžete svému dítěti poskytnout.

Publikováno: 30. 05. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Romana Dohnalová