Jak se dá provést likvidace vozidla tak, aby se vám vyplatila?

Dosloužil vám starý vůz a nevíte, jak a kde se jej zbavit, aby vám zbytečně nezabíral místo v garáži, na zahradě, potažmo nestál dokonce někde na parkovacím stání? Pak vězte, že se dá poměrně snadno provést jeho likvidace, přičemž za ni můžete obdržet dokonce i nějaké peníze, které pak využijete třeba při nákupu nového automobilu.

Obraťte se na společnost, která nabízí výhodný výkup aut

Ve většině regionů České republiky se dá narazit na specializované společnosti, jež nabízejí atraktivní výkup aut. Může se přitom jednat klidně o nepojízdná vozidla. Každý automobil, i ten ve špatném stavu, totiž stále může mít poměrně zajímavou hodnotu. Dají se z něj použít nejrůznější náhradní díly, které mohou mít cenu mnoha tisíc korun. Sami však asi auto po částech prodávat nebudete, stálo by vás to příliš námahy a času. Právě proto je dobré se obrátit na firmu, která od vás auto vykoupí a dá vám za něj alespoň trochu solidní sumu peněz. Likvidace vozidla se vždy musí řídit určitými pravidly. Zkrátka není možné jej nechat odstavené někde u krajnice. Je zapotřebí ho odstranit ekologicky, kdy se znovupoužitelné díly repasují a dají do pojízdných modelů aut.

Výkup a likvidace odbornou firmou s bezplatným odtahem vás zbaví veškerých starostí

Výkup aut a ekologická likvidace vozidel je doménou společnosti, jež se prezentuje na webu zlikvidujauto.cz. Její hlavní působností jsou v rámci ekologické likvidace vozidel Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou a Tanvald. Zákazníkům firma vyplácí až 10.000 Kč v hotovosti dle toho, v jakém stavu se vozidla při výkupu nacházejí. Obrátíte-li se na tuto společnost, nemusíte řešit ani odtah, ten je do 100 kilometrů od poboček vždy zdarma. V rámci kontaktu vám samozřejmě bude vystaveno příslušné potvrzení o ekologické likvidaci vozidla, které pak musíte doložit při vyřazování automobilu z registru. Dokonce i samotné odhlášení z tohoto registru vám zástupci firmy mohou zajistit, pakliže se s tímto úkonem nechcete sami zdržovat.

Publikováno: 25. 12. 2022

Kategorie: Finance

Autor: Romana Dohnalová