Vzpomínkový odlitek je skvělý dárek pro vaše nejbližší

Svatba nebo narození dítěte jsou neopakovatelným okamžikem, který nadlouho zůstane v paměti každého z nás. Aby vzpomínky časem nevybledly, můžete si tyto okamžiky navždy zakonzervovat v čase pomocí 3D vzpomínkového odlitku.

Co je to vzpomínkový odlitek?

Jde o přesnou, naprosto věrnou kopii jakéhokoli předmětu, zhotovenou pomocí speciální odlévací hmoty, která zachová veškeré detaily původní předlohy. 3D odlitek je natolik přesný, že například u odlitku ruky zachová i otisky prstů. Nejčastější použití je například odlitek rukou svatebčanů nebo malých ručiček a nožiček právě narozeného miminka. Oblíbené jsou také otisky tlapek domácích mazlíčků.

Vzpomínkový odlitek je skvělý dárek

3D odlitky můžete také darovat svým nejbližším, aby jim navždy připomínaly jejich významné životní momenty. Odlitek rukou ženicha a nevěsty se snubními prsteny bude jejich rodičům vyvolávat krásné vzpomínky na svatbu jejich dětí. Dokonalá kopie ručiček malého vnoučka může být skvělým dárkem pro babičky a dědečky, kterým bude navždy připomínat narození nového přírůstku do rodiny.

Zhotovení 3D odlitku není nic složitého

Pomocí odlévací sady, kterou dodává firma vzpominkovyodlitek.cz, není nic jednoduššího než si neopakovatelný okamžik navždy zakonzervovat v čase. Sada na odlévání obsahuje dva sáčky se speciální hmotou, kterou podle návodu rozmícháte ve vodě. V jednom se nachází hmota, ze které vyrobíte pružnou formu na odlévání, a v druhé je samotná odlévací hmota na výrobu odlitku. Vzpomínkový 3D odlitek dokáže zachovat prchavé a neopakovatelné okamžiky štěstí a vytvořit krásnou a dekorativní vzpomínku, která tyto chvíle bude navždy připomínat vám i vašim nejbližším.

Publikováno: 03. 06. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová