Důvody, proč se bez párty stanů na venkovních akcích neobejdete

Počasí je nepředvídatelné a pořádání venkovní akce je pokaždé riskantní. Aby se ovšem předešlo pohromě, je rozhodně moudré se připravit i na nepříznivé počasí a přichystat si několik párty stanů. O jejich výhody se s vámi podělíme níže. Strach z jejich nákupu mít nemusíte, nejlepší variantou totiž je jejich pronájem.

Půjčovna párty stanů vám ušetří starosti

Pronájem párty stanů je zcela běžnou záležitostí a půjčovny nabízejí hned několik variant stanů. Tradičním typem párty stanu je takzvaný nůžkový, ale samozřejmě si lze pronajmout také stran trubkový. Počet vypůjčených párty stanů vždy záleží na počtu hostů a také na tom, zda budete chtít některé stany použít k vytvoření zázemí.

Rychlá montáž i demontáž

Čím více lidí pomůže s montáží párty stanu, tím rychleji budete mít hotovo. Pokud ovšem nemáte rádi sestrojování a bourání stanů, lze si za příplatek sjednat také montáž i demontáž párty stanů přímo na místě konání akce. Přestože se nejedná o nijak složitý proces a zvládli byste jej i svépomocí, pořádání venkovní akce je náročné a určitě oceníte, pokud se o sestavení stanů postarají profesionálové.


Párty stany nevyužijete pouze v nepříznivém počasí

Přestože by se mohlo zdát, že párty stany přijdou vhod pouze v nepříznivém počasí, jejich přítomnost na akci oceníte také tehdy, kdy bude naopak příliš horko a jídlo a pití bude lepší uskladnit ve stínu. Případně se dají použít místo šatny. Zkrátka dobře, využití pro stany na venkovní akci pokaždé najdete.

Užijte si každou venkovní oslavu na maximum a pro všechny případy si pronajměte také párty stan. Uvidíte, že i pokud vám vyjde počasí, párty stan nebude stát stranou a určitě najdete způsob, jak jej využít. O jejich sestrojení se postará půjčovna a vy si budete moci užívat pouze výhody, které vám stany poskytnou.

Publikováno: 01. 03. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová