Rozkládací válenda vyřeší problém každého malého interiéru

Zařizujete byt, dům či interiér kanceláře nebo chalupy a pořád se vám honí hlavou, jak to vymyslet co nejlépe? Naštěstí dnes trh nabízí tolik řešení, že je problém si vybrat. Jedinou překážkou může být vaše nerozhodnost, případně finanční limity. Díky rozkládací válendě se ovšem ani ohledně peněz nemusíte příliš znepokojovat.

Luxus i jednoduchost, vše je v nabídce

Doby, kdy byl solidní nábytek téměř nedostatkové zboží, jsou dávno zapomenuty. Obchody jsou doslova narvané obrovským množstvím nejrůznějších sedaček, gaučů a pohovek. Mezi nejluxusnější patří dlouhodobě kožené sedací soupravy zvučných italských značek a jsou určené spíš pro velké a prostorné interiéry, které jim dají patřičně vyniknout. I cenově jsou tyto sedačky mnohem náročnější než látkové běžného „střihu“.

Rozkládací pohovka pro milovníky minimalismu

Ať už jste milovníkem minimalismu proto, že je vám tento styl blízký, nebo proto, že vám prostorové možnosti nic jiného neumožňují, jedno je jasné. Rozkládací válenda je přesně to, co vám bude vyhovovat nejvíc. Je ideální volbou do menších interiérů, navzdory tomu poskytne vše potřebné – dostatečné pohodlí, praktičnost i eleganci. Přes den ji využijete k příjemnému posezení, v noci jako plnohodnotné lůžko. Alespoň do doby, než si pořídíte větší bydlení s dostatkem prostoru.

Kompromis je nejvíc

Pokud hledáte něco mezi, tedy ani zbytečně velký luxusní kus nábytku, ani rozkládací válendu, pak narazíte na zlatou žílu. Právě segment klasických sedacích souprav je nejpočetnější a nejpestřejší i co se týče provedení a cen. Čalouněné sedačky mají obvykle nejlepší poměr parametrů cena/výkon, za rozumné peníze tedy velice pravděpodobně pořídíte kousek přesně podle vašich představ. Vysoká variabilita v podobě rozkládání a úložných prostor je už téměř „povinná výbava“. Stačí si jen vybrat vhodnou variantu sedačky a hurá na nákup!

Publikováno: 22. 06. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová