Hledat v Praze levný podnájem je jako hledat jehlu v kupce sena... Ale my víme KDE!

Praha nabízí nespočet možností ubytování, ale buďme upřímní – pokud jde o komfortní byty v dobrých lokalitách, většinou jsou velmi drahé a pro člověka se standardními příjmy nedostupné. Přesto není nereálné takový byteček najít. Ale kde se po něm poohlédnout?

Proč je lokalita tak důležitá?

Najít ideální pronájem bytu Praha není snadné. Roli hrají různý kritéria, kterým je nadřazena lokalita. Nevěříte? Zeptejte se někoho, kdo realitám rozumí. Jistě vám řekne něco ve smyslu, že každý byt lze předělat k nepoznání, ale s okolím domu nenaděláte vůbec nic. Konkrétně si pohlídejte úroveň občanské vybavenosti. To abyste nemusela podnikat dlouhé cesty za nákupy a zbytečně ztrácet drahocenný čas. V okolí domu by neměla chybět žádná ze seznamu základních služeb. Lékař, banka, pošta, případně školka či škola rozhodně nejsou k zahození. A konečně ani místa, kde se můžete ve volném čase pobavit nebo si zasportovat. Praha je ve všech směrech štědrá, ale některé části nejsou z hlediska občanské vybavenosti tak vysoké úrovni jako jiné, prémiové lokality.

Perfektní ubytování pro singles i mladé rodiny

Chcete-li se vyhnout vysoké kauci a za nájem neplatit více, než je nezbytně nutné, poohlédněte se v nabídce volných garsoniér a bytů 1+kk, které jsou dostupné ve známém multifunkčním zařízení Rezidence Topolová. Populární hostel Praha nabízí možnost dlouhodobého ubytování pro každého, kdo se chce vyhnout zbytečným poplatkům. Nachází se na klidném místě v zelené části Prahy 10 a v okolí objektu nechybí nic, co byste mohli postrádat. Byty v Rezidenci Topolová jsou komfortní, moderně zařízené a cenově dostupné. Nízká kauce potěší každého, kdo si momentálně nemůže dovolit platit horentní částky předem. Více se dozvíte na www.rezidencetopolova.cz.

Publikováno: 03. 04. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová

Tagy: bydlení v praze | nové byty v praze