Nemáte statisíce na nové auto? Zvažte operativní leasing

Potřebujete už vyměnit svoje staré auto, ale nemáte statisíce na to, abyste si mohli dovolit nové? Nekupujte nespolehlivé ojeté vozy. Raději zvažte operativní leasing.

Proč se vydat cestou operativního leasingu?

Nepotřebujete mít na kontě hromady peněz, abyste si mohli jezdit v krásném novém voze. Stačí zvolit správnou cestu, jak se k němu dostat. Chcete-li co nejméně starostí, zvolte operativní leasing. Tímto způsobem se sice nestanete majitelem auta – celou dobu ho vlastní leasingová společnost – ale získáte tak nesporné výhody. Částka, kterou budete každý měsíc platit, nebude nijak závratná. Její výše bude záležet na konkrétním zvoleném autu a také určeném ročním nájezdu. Kdo používá auto více, logicky více zaplatí. Další výhodou je bezstarostnost. Nemusíte řešit ani platit žádné pojištění, obavy dokonce nemusíte mít ani z technických závad. Všechno řeší majitel čili leasingová společnost. Vy se jenom vozíte! Pokud se vám půjčené auto zalíbí, můžete se po vypršení smlouvy dohodnout na jeho odkoupení. Jeho cena bude v té době výrazně nižší, než kdybyste si kupovali nové auto přímo z výroby. Navíc už budete auto dobře znát, budete na něj zvyklí. Ten, kdo si kupuje auto z bazaru nebo z druhé ruky od soukromé osoby, nic takového tvrdit nemůže. Za starý vůz dá sice málo peněz, ale vůbec nebude vědět, do čeho jde. Přestože existují solidní bazary, které svá auta prezentují taková, jaká jsou, hrozí, že zákazník naletí podvodníkovi. Nejčastějším problémem je prodej aut se stočeným tachometrem. V extrémních případech se jedná dokonce o 300 000 km!

Vyřízení operativního leasingu je "easy"

Vyřízení je rychlá záležitost. Odpadá nutnost předkládat potvrzení o příjmu či jiných dokumentů. Vyberete si vůz, podepíšete smlouvu a pak se budete těšit, až vám ho společnost připraví.

Publikováno: 20. 12. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová