Móda&styl

Díky prodlouženým řasám už nikdy nebudete potřebovat řasenku

Každá žena se chce líbit nejen svému okolí, ale i sama sobě. Proto většina zástupkyň ženské populace neustále řeší, co si oblečou, a také tráví spoustu času v koupelně, než vyrazí do práce, na nákupy nebo zkrátka někam ven. Používáme přitom různých triků. Třeba líčením se snažíme dosáhnout výrazných očí. Ale co když už vás nebaví neustále kouzlit řasenkou? Sníte snad o řasách, které jsou neustále husté a výrazné? Jednoduchá rada zní: Nechejte si je prodloužit! Pak budete vypadat nalíčená, i když vylezete z postele. Přečtěte si o prodlužování řas více, vyberte si kosmetický salon a užívejte si svůj nový uhrančivý vzhled.

Klasické vs. kašmírové řasy

Jak probíhá prodloužení řas? Když přijdete do kosmetického salonu, kosmetička vám přesně vysvětlí, co vás čeká a odpoví vám na všechny všetečné i opodstatněné dotazy. Společně také přijdete na to, jak by měl výsledek vypadat. Správná kosmetička vám dá vybrat délku, tloušťku a zakřivení umělých řas. Pak se pustí do díla.

Umělé řasy nalepí na vaše vlastní. Klasické řasy se vyrábějí ze syntetického hedvábí nebo norkového vlasu. Vycházejí o něco levněji než kašmírové řasy, ty jsou ovšem zase zhruba o polovinu lehčí, a tak jsou menší zátěží pro vaše přírodní řasy.

Pokud zvolíte kvalitní umělé řasy, výsledek vás zcela jistě ohromí. Získáte husté řasy, jaké jste si vždy přála. Aby však vypadaly pořád dobře, musí se pravidelně doplňovat. Přirozené řasy vypadávají a jsou nahrazovány novými, původní efekt se tudíž postupně vytrácí. Četnost doplňování je individuální, obvykle probíhá po dvou až čtyřech týdnech.

Řasy vám prodlouží v Body Factory Olomouc

Máte to kousek do Olomouce? V tom případě vám doporučujeme vyhlášené centrum krásy a zdraví jménem Body Factory. Šikovné kosmetičky umí aplikovat jak klasické, tak kašmírové řasy. Kromě toho zde můžete podstoupit také řadu dalších procedur, po kterých se budete cítit krásná. Pro pravidelné zákaznice nabízí centrum slevy a výhodné cenové balíčky.

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.