Znáte výhody jednorázových elektronických cigaret?

Jednorázové elektronické cigarety se v posledních letech staly trendem na trhu s vapingem. Nejenže jsou levnější alternativou k běžným elektronickým cigaretám, ale především uživateli nabízí rychlejší a snadnější vapování.

Nemusíte se totiž starat nad mícháním e-liquidu a jeho doléváním. Jednorázovou cigaretu totiž stačí rozbalit a hned můžete vapovat. Navíc je vhodná, jak pro příležitostně kuřáky, tak i pro kuřáky, kteří chtějí s kouřením jednou pro vždy skončit. Díky nízkému obsahu nikotinu jsou tedy ideální způsob, jak přestat.

Snadné použití

Jednorázové e-cigarety jsou většinou vyrobeny na způsob pod systému, který uživateli umožňuje kouřit bez jakéhokoliv zmáčknutí tlačítka. To je taky důvod, proč tyto cigarety žádné tlačítko nemají. Všimnout si můžete pouze blikajícího světélka, jenž vám prozradí, že jste dosáhli maximálního počtu potáhnutí. Jakmile jednorázovou cigaretu zakoupíte, stačí ji vyndat z obalu a začít vapovat, což opakovatelně použitelné cigarety neposkytují.

Vapujte bez starostí

Není žádným tajemstvím, že pokud si pořídíte klasickou elektronickou cigaretu, musíte dolévat e-liquid a pravidelně pečovat o žhavící hlavu. Jinak tomu není ani s baterii, kterou je třeba dobíjet, popřípadě vyměnit. Jednorázové cigarety vám v tomto případě mohou nabídnout rychlý a bezstarostný vaping. Když se baterie vybije, nebo dojde liquid, jednoduše cigaretu vyhodíte.

Jakou značku stojí za to vyzkoušet?

Osvědčená a na trhu velmi rozsáhlá značka jednorázových cigaret ELF BAR 600 patří mezi ty vůbec nejprodávanější v České republice. Elfbar vape můžete vyzkoušet v mnoha různých příchutích. Na své si přijdou i milovníci tabákových příchutí. S obsahem nikotinu 2% a kapacitou baterie 550mAh vám ELF BAR 600 poskytne až 600+ potáhnutí.

Více informací a Elfbar prodej najdete na stránkách elfbars.cz.  

Publikováno: 25. 01. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Tereza Horáková