Darujte investiční zlato, je to snadné

Narozeniny, svátek, výročí, narození dítěte, promoce. Příležitostí, ke kterým si v naší společností dáváme dárky, je skutečně nespočet. Není divu, že nám kolikrát dochází nápady. Potřebujete i vy trochu inspirace? Darujte investiční slitky či mince! Mince a slitky jsou vhodným dárky pro muže i ženy, a to naprosto ke každé příležitosti. Nevěříte?

Vyrábí se s celou řadou dekorů

Hledáte dárek k výročí svatby? Kupte minci s nápisem „výročí svatby“. Díky tomu si obdarovaní budou navždy pamatovat, k jaké příležitosti tento dárek obdrželi. Potřebujete odměnu pro vaše dítě za právě získaný titul? I k promoci lze darovat speciální minci. Pak samozřejmě existuje i řada mincí s neutrálními motivy. Slitky na sobě žádný motiv nemají, díky tomu jsou univerzální a vhodné pro libovolnou událost.

Vyberete si dárek libovolné hodnoty

Investiční zlaté mince a slitky lze pořídit zhruba od 1 500 Kč do asi 1 300 000 Kč. Vy si vyberete, v jaké hodnotě chcete dárek věnovat, a podle toho zvolíte. Například na svátek jsou ideální stříbrné mince s vyobrazením jména. Ty koupíte pod tisícovku. Měli byste však vědět, že stříbro není pro investice tak dobrým jako zlato. Na rozdíl od něj totiž není osvobozeno od DPH.

Objednáte ho pohodlně online

Nemáte tušení, kde se kupují zlaté mince a slitky? Přece online. Žijeme v 21. století, kdy jde z domova vyřídit skoro vše. Investiční mince i slitky pořídíte například u osvědčeného prodejce na e-shopu Zlate-mince.cz. Jako hezký dárek můžeme doporučit mince nesoucí na sobě znamení zvěrokruhu, možností je však ještě daleko více. Prozkoumejte e-shop a nechte se inspirovat malými dárky velké hodnoty. Mimochodem zpětný prodej zlatých mincí a slitků je úplně stejně snadný. Nemusíte tedy mít strach, že by měl obdarovaný v budoucnu potíže proměnit zlato za peníze. Možná ho navíc inspirujete k dalším investicím do zlata.

Publikováno: 21. 10. 2021

Kategorie: Tipy

Autor: Romana Dohnalová