Co musíte vědět o svatebních šatech na míru?

Pro nevěstu, která hledá konkrétní šaty, ale nemůže je najít, mohou být šaty na míru ideální variantou. Přečtěte si o procesu navrhování po vytváření.

Hledáte svatební šaty, které budou stejně jedinečné, jako vy?

Svatební šaty na míru jsou ideální variantou pro nevěsty, které chtějí do svých šatů zakomponovat různé aplikace, materiály, střihy apod. Pokud i vy máte představu o svých svatebních šatech, obraťte se na mé zakázkové krejčovství v Praze. Klidně s sebou můžete přinést obrázky šatů, které se vám líbí! Společně si projdeme vaše představy a navrhneme takové šaty, které budou splňovat vaše požadavky a zároveň podtrhnou vaši krásu.

Jak se vyrábí svatební šaty na míru?

Svatební šaty na míru mají mnoho výhod. Oproti značkovým šatům jsou cenově dostupnější, jsou šité přímo na vaši postavu a mohou snoubit nejrůznější prvky. Většinou vyrábím svatební šaty ze saténu, taftu či hedvábí. Do svatební róby s oblibou komponuji generacemi předávané šperky. Moje nevěsty si také často přejí aplikovat vlastní látky, ke kterým mají sentimentální vztah, krajkový kapesníček nebo třeba látku, která barevně ladí s kravatou partnera.

Měření nevěsty a zkoušky šatů

Nevěstu měřím při první konzultaci od hlavy k patě a poté začínám na šatech pracovat. Další schůzka s našpendleným návrhem vám asi moc neřekne, ale mě řekne hodně. Společně doladíme vzhled, padnutí, úpravy i umístění aplikací. Na druhé zkoušce zkontrolujeme úpravy domluvené z první zkoušky. Model už vám bude perfektně sedět a zbývá pouze doladit poslední detaily a délku sukně. U náročnějšího modelu může být zkoušek více. První konzultaci doporučuji nevěstám naplánovat asi 6 měsíců před termínem svatby, ale není to podmínkou. Svatební šaty Praha vám zhotovím v mém krejčovském ateliéru na Praze 9.

Květiny a dekorace

Pro váš svatební den náš floristický tým připraví také například kytice, dekorace na stůl i slavobránu. Dodáváme řezané i hrnkové květiny.

Make-up

Nevěstám nabízím také vizážistické služby. Nalíčíme nevěstu, svědkyni, družičky i třeba maminky. Výjimkou nejsou ani muži. Upravíme vlasy, vousy i nedokonalosti na tváři.

Publikováno: 24. 06. 2023

Kategorie: Móda&styl

Autor: Adéla Novotná