Bydlení

Bydlení v poklidné části Prahy? Najdete ho na Vackově

Ideální místo pro život si každý představuje po svém. Aneb jak se říká – někdo rád holky, jiný zase vdolky. Někdo touží po bydlení ve víru velkoměsta, jiný preferuje samotu na okraji zapomenuté vesnice. Ale co když jsou vaše požadavky někde „mezi“? Hledáte soukromí a dostatek zeleně – a současně chcete mít všechny důležité služby na dosah ruky? Pak se vám bude zamlouvat bydlení na pražském Žižkově, konkrétně v lokalitě Vackova. Právě zde totiž vzniká atraktivní developerský projekt s celkem 347 byty, ateliéry a nebytovými prostory.

Rezidenční projekt s názvem Byty na Vackově realizuje renomovaný tuzemský developer Metrostav Development v tandemu se studiem MS Architekti, které se postaralo o architektonicky čisté a přesto vizuálně zajímavé řešení. Charakteristickými znaky maximálně dvanáctipodlažních budov jsou členitost a asymetrie. Prostorná zákoutí mezi jednotlivými objekty nevznikla náhodou – pro architekty bylo prioritou soukromí rezidentů.

Prostory bytů byly navrženy s ohledem na přísun přirozeného denního světla a efektivní využití obytné plochy. Budoucí obyvatelé se mohou těšit na kvalitní a designově atraktivní zařízení s možností volby sanitární techniky, obkladů, dlažby, podlahové krytiny a umístění prosklení v interiérových dveřích.
Byty na prodej v Praze 3 jsou mají dispozice 1+kk až 5+kk a předání prvních 160 jednotek proběhne v první polovině roku 2021. Klíčky od zbylých 182 bytů dostanou majitelé do konce téhož roku.

Bydlení v Praze na Žižkově je atraktivní z mnoha důvodů. Nejde jen o kvality developerského projektu, ale o přednosti lokality. Vackov platí za jednu z nejpříjemnějších čtvrtí a v blízké budoucnosti nabídne ještě lepší občanskou vybavenost – na západní straně, v místech bývalého nákladového nádraží Žižkov, vznikne nové městské centrum.

Vackov je protkán příležitostmi pro volnočasové vyžití. Stylové hospůdky, restaurace, sportoviště, ikonické kino Aero či blízké pietní prostředí Olšanských hřbitovů a parku Židovské pece utvářejí nevšední atmosféru, pro kterou si oblíbenou část Žižkova okamžitě zamilujete.
Aktuální informace o probíhající výstavbě najdete na byty.navackove.cz. A pozor – zájemcům je developer schopen zajistit výhodné financování.

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.