Tipy

Cesta k „novému“ autu vede také přes wrap folie a nová kola!

Zatoužila jste po krásnějším automobilu, ale protože jste se svým stávajícím docela spokojená, neuvažujete o výměně za jiné? Přesto můžete jezdit ve vymazlené káře, kterou vám budou závidět všechny kamarádky i známí. Co byste řekla na zbrusu novou barvu? Nebojte, nemusíte vážit cestu do autolakovny, nechte si auto polepit fólií. Fólie na auto nabízí – kromě instantní změny designu – spoustu skvělých výhod. A pak už jen celkový look umocníte novými alu koly. Výsledek předčí veškerá očekávání.

Co byste měli vědět o wrap fóliích?

Nalakování vozu je finančně nákladné – a pokud auto nesvěříte do profi autolakovny, výsledek může vypadat rozpačitě. V případě wrap folií nic neriskujete, protože nejsou permanentní. Jakmile vás design přestane bavit, můžete si nechat folii odstranit a nalepit jinou.

Hlavním důvodem, proč si motorističtí nadšenci tolik oblíbili wrap fólie, je jedinečný design. Folie jsou k dostání v širokém spektru designových variant – včetně velmi nevšedních odstínů, jako jsou matná, chromovaná či maskáčová. Dobrou volbou jsou například folie z nabídky tatechnix.cz, které pochází z japonských výrobních linek.

Wrap folie jsou velmi tvárné a nehrozí u nich smršťování. Perfektně kopírují tvar karoserie, jsou odolné vůči UV záření, čištění v myčce a broušení. Vydrží cca 5-7 let a při odstraňování není poškozen původní lak. Ten je naopak po celo dobu perfektně chráněn.

Proč si pořídit nová kola?

Důvod je zřejmý, kola přece dělají auto – a alu kola budou vašemu plechovému miláčkovi slušet mnohem více než plechové disky s poklicemi. Navíc vozu propůjčí lepší jízdní vlastnosti – tedy za předpokladu vhodně zvolené velikosti. Pokud si nejste jistá, jaká kola zvolit a nemáte po ruce znalého partnera, obraťte se na odborného prodejce, který vám s výběrem poradí.

Dopřejte si relax. Kde hledat ubytování?

Toužíte po odpočinku, relaxaci a klidu od všedních pracovních dní? Dopřejte si dovolenou na samotě, u lesa nebo v příjemném prostředí u vody. Stránka chaty k pronájmu Vám nabízí výborné možnosti ubytování a v neposlední řadě i zajímavé tipy na výlety. Klikněte například na podstránku ubytování Lednice a rezervujte si pobyt přímo u majitele. Je tak mnoho krásných míst v našem rodném Česku, stačí si jen vybrat co Vám nejvíce vyhovuje.