Víme, jak vybrat novou pergolu nebo praktický přístřešek na auto

Potřebujete novou pergolu pro příjemné posezení na zahradě, nebo hledáte způsob, jak schovat automobil před nepřízní počasí, ale garáž nechcete? V takovém případě oceníte následující článek, kde najdete praktické rady a tipy pro výběr nové pergoly či přístřešku na auto.

Moderní a cenově dostupné přístřešky na auta

Pokud je auto schováno před nepřízní počasí, může se to pozitivně projevit na prodloužení životnosti a snížení opotřebování některých materiálů. Navíc v zimě nemusíte řešit ometání od sněhu a zmenšit se může také tvorba námrazy. Ovšem pořízení klasické garáže je cenově poměrně náročné. Lepší variantou se tak jeví přístřešky na auta. Mezi jejich výhody nepatří pouze nižší pořizovací cena, ale i jednodušší a rychlejší montáž.

Přístřešek s úložným boxem

Kromě základní varianty krytého přístřešku pro stání jednoho či dvou vozidel si můžete zvolit také variantu, kdy je přístřešek vybaven ještě menším skladovacím prostorem. Dovnitř uložíte například náhradní kola, ale třeba i příslušenství a vybavení na zahradu. Kvalitní ocelová konstrukce nabídne dostatečnou pevnost a dlouhou životnost bez žádných zvláštních nároků na údržbu.

Kvalitní pergola

Podobným způsobem můžete vyřešit i klasickou pergolu. Výběrem odolné hliníkové pergoly získáte řešení, které nevyžaduje žádné zvláštní zacházení a bez problémů vydrží po delší dobu. Rozhodnout se můžete mezi základní lamelovou střechou nebo variantou umožňující plné zastínění. V obou případech se však jedná o ideální prvek pro vytvoření příjemného venkovního posezení přímo u domu. Podívejte se na pergoly Brno a vyberte si to správné řešení přímo pro vaše bydlení. Mimo hlavní sezónu navíc nechybí výhodné slevové nabídky, díky kterým bude pořízení nové pergoly ještě o něco výhodnější.

Publikováno: 28. 11. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová