4 důvody, proč by se měla tílka stát nedílnou součástí vašeho šatníku

Hlásíte se k striktním odmítačům tílek, protože tento druh svršku pokládáte za sortiment, který je dobrý leda tak na sportování? Možná jste to někde zaslechla, ale věřte, že jde o jeden z největších módních omylů. Naopak se nabízí spousta důvodů, proč byste měla tílka zařadit do svého šatníku!

Další (neviditelná) vrstva

Vhodně zvolené tílko může vyřešit řadu problémů. Například když je vám zima, ale z určitých důvodů na sobě chcete mít společenské oblečení. Než abyste si na košili dávala svetr či kabátek, jednoduše si pod ní oblečete tílko. Na podzim, v zimě i během chladnějších jarních dní je tento neviditelný svršek k nezaplacení (samozřejmě obrazně řečeno - velkosklady s oblečením naopak nabízí tílka velmi levně).

Záchrana před upocenými mapami

Děsíte se situace, kdy se v horkém letním dni zpotíte a na košili – v oblasti zad či prsou - se vám vytvoří nevzhledné mapy? Nejen při práci v kanceláři vám přijde vhod tílko, které pot pohltí a zachrání vás před společenským trapasem. Samozřejmě za předpokladu, že si na sebe vezmete svršek z kvalitního materiálu s dobrou savostí.

Tílko vám může zachránit zdraví

O nebezpečném zánětu ledvin jste již jistě četla – proto byste si měla dávat lepší pozor na to, jak se oblékáte. Tílko je jasnou volbou nejen pro dámy (ty jsou na záněty ledvin náchylnější), ale i pro pány. Zastrčíte li si ho do kalhot, vytvoříte perfektní tepelnou izolaci a vaše záda zůstanou v teple.

Trendy vrstvení

Co je to vrstvení? Aktuální trend ve světě módy. Základ obvykle tvoří bílé nebo černé tílko, které je vidět pod další vrstvou outfitu. Kromě toho, že tento způsob oblékání momentálně letí, je velmi praktický. Když budete přecházet do prostředí s výrazně odlišnou teplotou, můžete si jednu z vrstev sundat. Přesvědčili jsme vás o tom, že by tílko mělo být součástí vašeho šatníku? Poohlédněte se po něm ve velkoskladě s oblečením - Xfer.cz, kde seženete moderní, levné a přitom velmi kvalitní kousky.

Publikováno: 19. 07. 2018

Kategorie: Móda&styl

Autor: Romana Dohnalová

Tagy: proč nosit tílko | velkosklad oblečení