3 rady pro výzdobu interiéru s pomocí moderních tapet

Toužíte proměnit vzhled svého bytu a dodat celému interiéru moderní a stylový nádech? Nemusíte škrabat starou omítku a nově malovat, protože perfektním řešením jsou tapety. V dnešní nabídce najdete praktické samolepicí tapety s jednoduchou instalací a zajímavými vzory. Nechybí ani originální fototapety, s jejichž pomocí do interiéru přidáte les, výhled na město, cihlovou stěnu a mnoho dalšího ve vysoké kvalitě nádherného obrazu.

Elegantní vzhled do každé místnosti

Moderní vliesové fototapety dodají vzhledu místnosti nový nádech. I takto nenápadná a cenově nenáročná změna v podobě pořízení tapety může znamenat obrovský rozdíl ve vzhledu pokoje. V porovnání s malováním je navíc výměna motivu za novější velmi jednoduchá. Moderní tapety vyrobené z kvalitních materiálů mají řadu výhod. Hodí se pro pokrytí klidně celé stěny v závislosti na tom, jakého efektu chcete dosáhnout. A ten nejkrásnější vzor vyberete jednoduše z pohodlí domova díky e-shopu s tapetami.

Fototapeta promění atmosféru pokoje

Díky moderním technologiím vypadají fototapety na zeď jako živé. Vybírat můžete z originálních motivů, jako například obraz knihovny se srovnanými knihami či elegantní barokní vzory vhodné zejména do obývacích pokojů, ale i romanticky zařízené ložnice. Díky neuvěřitelnému množství vzorů a variant vyberete tu správnou do každého pokoje, takže s fototapetou vyzdobíte klidně i kuchyni.

Nebojte se instalace

Samolepicí tapety se velmi jednoduše instalují. Není potřeba nakupovat žádná speciální lepidla, protože si vystačíte pouze s tapetou jako takovou. Aby byla instalace úspěšná, záleží i na velikosti plochy, kterou chcete polepit. Menší úseky zvládnete sami, ale pro větší tapetování si raději k ruce přizvěte pomocníka. Podobně jednoduchá je u většiny tapet také údržba. Pokud si vyberete variantu z PVC, čištění bude opravdu jednoduché, protože tyto tapety jsou omyvatelné a voděodolné.

Publikováno: 26. 10. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Romana Dohnalová