Vibrátor jako pomocník do každé domácnosti, třeba na masáž

Vibrátor je většinou první erotickou hračkou, kterou si lidé pořizují. Je to jenom dobře, protože tato pomůcka dokáže navodit příjemné pocity opravdu každému, kolikrát i mužům. Jistě by mohl obohatit i vaše společné postelové hrátky. Pokud jste si doposud mysleli, že vibrátory jsou čistě dámská záležitost, je na čase vaše přesvědčení změnit. S vibrátory si rozhodně nehrají jen osamělé dámy, využití najdou při partnerském sexu, například jako předehra.

Vyzkoušejte masáž s masážními vibrátory

Výbornou pomůckou je například masážní vibrátor. Dá se využít k dráždění erotogenních zón, ale příjemné pocity vám navodí i masírování zatuhlé šíje. Můžete tedy začít na šíji a pokračovat stále dolů, kam až uznáte za vhodné. A aby bylo jasno, příjemná masáž dokáže dobře naladit i muže.

Vibrátor nemusí mít jen klasický tvar

Většina lidí má vibrátor spojený s klasickým tvarem podobným mužského penisu. Dnešní modely už však jdou mnohem dál. Tvar je uzpůsobený tomu, aby dokázal dráždit zázračný bod G, někdy bývá vibrátor obohacený i o přídavnou část, která se věnuje klitorisu. A pak tu máme ještě kategorii vibrátorů úplně unikátního tvaru.

Oblíbená jsou zejména vibrační vajíčka

Vibrační vajíčka jsou podle všeho jednou z nejoblíbenějších erotických hraček. Opět platí, že s nimi můžete dráždit nejrůznější části těla, a to nejen toho ženského. Dávají vám skoro nekonečné možnosti, dají se používat i pro tajnou stimulaci na veřejnosti. Milovníci technologií určitě ocení dálkové ovládání, některé typy vibračních vajíček se dají ovládat také přes telefon.

Vibrační pomůcka se u vás doma určitě neztratí

Aspoň jednu vibrační pomůcku byste doma určitě mohli mít i vy. Využijete ji podle nálady. Někdy na příjemnou masáž, jindy na stimulaci erotogenních zón. Užijete si ji společně a ženy možná někdy i o samotě. Není na tom nic špatného.

Publikováno: 26. 01. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Romana Dohnalová