Vaše vlasy si zaslouží perfektní péči. Přečtěte si, CO jim dopřát

Stejně jako se celkově staráte o zdraví svého těla, byste neměla zanedbávat ani péči o své vlasy. Ty není třeba jenom pravidelně mýt, aby byly čisté a lesklé. I ty je třeba pravidelně vyživovat, aby měly dostatek vitamínů a minerálů. Jak na to? Podívejte se na naše tipy.

Využívejte klasických vitamínů

Jedna z nejlepších variant, pokud jde o jednoduchost, ale i pokud jde o cestu, jak dopřát vlasům vždy to nejlepší. Na mysli máme přírodní vitamíny na vlasy. Pokud je využíváte ve formě doplňků stravy, tak jsou efektivní cestou, jak zajistit nejenom denní doporučené dávky, ale jak mít i jistotu toho, že vaše vlasy dostanou vždy to, co mají mít. Zkuste i takzvané superpotraviny. I ty mohou být cestou, jak prospět svým vlasům. Je s nimi spojena řada pozitiv. Nejčastěji s jejich antioxidačními vlastnostmi, ale i s tím, jak dokážou zajistit bezproblémové fungování těla. A to, pokud jde i o vlasy. Jaká je trojice těch nejlepších? Jsou to:
  • Zelený ječmen,
  • Chlorella,
  • Spirulina,

Vyrobte si, nebo kupte masku na vlasy

Nemusíte si ji dávat jenom na obličej. Existují také masky na vlasy. Jednoduše je aplikujete tak, aby působila jak na pokožku vaší hlavy, tak samozřejmě ideálně na každý vlas. Maska na růst vlasů nejenom že aktivuje samotnou rychlost růstu, ale pochopitelně dojde i k tomu, že vaše vlasy budou dokonale vyživeny a z těch nejdůležitějších látek jim zaručeně nebude chybět vůbec nic. I toto je osvědčená cesta.

Používejte jenom kvalitní šampony

Nejsou vždy jenom na to, abyste si pomocí nich hlavu umyla. Pokud se podíváte na složení, je dobré volit právě takové, vlivem kterého svým vlasům prospějete. Každé mytí tak zajistí jak to, že budou vaše vlasy čisté, tak i to, že se k nim dostanou všechny látky, které tolik potřebují k pevnosti, k síle, ale také ke svému přirozenému a rozhodně i zdravému vzhledu.